Ideální dovolená pro muže

Muži si obvykle svou ideální dovolenou přestavují docela jinak než jejich něžné protějšky. Ve středu jejich zájmu tak nejsou prosluněné pláže, ale spíš aktivní využití volného času, sdílené vzrušení a samozřejmě i zajímavé zážitky.

Ideální dovolená pro muže se většinou obejde bez žen a dětí. Odehrává se spíše ve společnosti, které nevadí drsné vtípky a nemusí brát ohledy na rozdílné potřeby a záliby. To však neznamená, že se v nabídce cestovních kanceláří nenajdou i veskrze univerzální a po všech stránkách vyhovující kousky. Vyzkoušejte některý z našich tipů a užijte si relaxaci a dovolené plnými doušky!

 

V náručí paní Zimy

Chcete si užít sněhovou nadílku se vším všudy a vyzkoušet dosud neprozkoumané tratě? Vašemu přání ideálně vyhoví lyžařské pobyty. Vždy chtějte takové, které budou mít pro vás i něco navíc. K horkým trendům patří sauna přímo v hotelu, která perfektně uvolní svaly unavené po celodenní zátěži. Na oddech se hodí třeba i curling nebo jiné nenáročné sporty.

 

Odpočiňte si při fandění!

Chcete si dopřát pořádnou porci vzrušení při fandění svému oblíbenému týmu? Pak jsou pro vás zájezdy na fotbal jako stvořené. Rezervujte si vstupenky na ty nejlepší zápasy už dnes a ušetřete! A omezovat se nemusíte jen na útoky na branku. Proč si nedopřát třeba výlet na okruh formule 1 nebo světový tenisový kurt?

Kouzlo perfektně zeleného greenu

Fascinuje vás golf už odmalička, ale nikdy jste neměli příležitost si ho vyzkoušet? Nebo patříte k profesionálům a hledáte nové výzvy? Ať tak nebo tak, golfové zájezdy vás určitě nadchnou. Nechte si doporučit to nejlepší golfové hřiště pro profíky nebo naopak zamiřte do klidných a tichých lokalit, kde si můžete každý úder vychutnat v klidu a v soukromí.

 

Adrenalin v přírodě

A oblíbenou kategorii tvoří také zájezdy pro milovníky rybaření. Skvělé je například Finsko se svými tisíci jezery, v nichž se schovávají docela jiné ryby, než v našich řekách a rybníčcích. A kombinace poklidné vyjížďky na kanoi se sítí nebo prutem a večerní saunou nebo horkou koupelí přímo pod širým nebem jen zkrátka nepřekonatelná. Nemáte chuť ji také vyzkoušet?