Instalatér vám protáhne trubky

Sehnat šikovného instalatéra není jednoduché. Mistrů řemesla, které se věnuje instalaci vodních rozvodů a příbuzných spotřebičů, stále ubývá, a tak se každý kontakt málem cení zlatem. Zejména  pokud dojde k havárii, když neodtéká záchod, ucpe se dřez nebo se pokazí bojler a z trubek teče jen studená voda, je důležité, aby pomoc přišla okamžitě, klient na ni nemusel čekat měsíce a žít v nedůstojných podmínkách.

Dobrý instalatér drží pohotovostní režim a je schopen havarijní stav řešit obratem, aby došlo k co nejmenší škodě. Prekérní je zejména čištění odpadů, které může mít příčinu v kuchyni, například zanesením sifonu ve dřezu. Lépe na tom nebude ani koupelna, kdy se v umyvadle, sprše či vaně zachycují zbytky vlasů, kůže, či jiných nečistot a na pořadu dne je i zprůchodnění trubek od toalety nebo pisoáru.

 

Mistr od fochu

Instalatér Praha 10 se nelekne žádné práce. Má velké zkušenosti s nejrůznějšími situacemi a pomocí profesionálního nářadí zvládne každý kanalizační i stokový problém. Čištění odpadů Praha 10 je realizováno po celém hlavním městě a přilehlém okolí rychle, levně a kvalitně.

Instalatérské práce jsou součástí života každé domácnosti, a to nejen v havarijním případě. Čas od času každý z nás potřebuje vyměnit vodovodní baterii, nainstalovat pračku, vyměnit vodoměr nebo renovovat bytové jádro. Ve své režii to zvládne málokdo. Ani sebešikovnější kutil si s kompletními vodo – topo rozvody neporadí.

 

Komplexní záběr služeb

Profesionální instalatér zvládne instalovat a servisovat kompletní rozvody vody, montáže umyvadla, dřezu, vany, sprchového koutu a WC. Samozřejmostí je také výměna bojleru, a to včetně demontáže starého ohřívače. Poptávku po službách tohoto charakteru je možné učinit online formou. Instalatéři Žák jsou k dispozici sedm dní v týdnu.