Jak dosáhnout snadnějšího a efektivnějšího oholení tváří?

person-602971_640Velká většina mužů nemá ráda proces holení a je pro ně obtěžující a nepříjemný. Přesto si však většina mužů své vousy holí každý den nebo 1x za dva dny. Ať už kvůli pracovnímu postavení, společenské prestiži nebo jen kvůli dobrému pocitu z dokonale oholené tváře. Jak dosáhnout toho, aby byl proces holení co nejkratší, nejsnadnější a přitom stále dosahoval dokonalého výsledku?

Nejefektivnější řešení nabízí pánské holicí strojky

 

Ani břitva, ani strojky s ostrými žiletkami. Moderní holicí strojky nabízí v současnosti nejefektivnější řešení, jak pravidelně holit pánské tváře. Strojky jsou v současnosti ve většině případů akumulátorové, což umožňuje jejich využívání prakticky kdekoliv. Stačí je jen dostatečně nabít.

Nejvýkonnější modely dokáží vydržet nabité v provozu i přes 50 minut. Navíc není zapotřebí tvář navlhčit ani potírat pěnou nebo gelem na holení. Stačí jen zapnout strojek, oholit se, opláchnout strojek a za pár vteřin je hotovo. Žádné činnosti navíc. Při výběru dejte pozor –  některé druhy jsou určeny pro mokré holení, jiné pro suché a další pro obě varianty.

 341530536048-202

Moderní strojky nabízí hladké oholení

 

Velké procento mužů, kteří vyžadují hladké oholení, má ještě stále vůči moderním holicím strojkům nedůvěru. Ještě před několika lety nedokázaly elektrické strojky nabízet tak hladké oholení, jako manuální strojky s ostrými břity. Technologie výroby a vývoj pánských holicích strojků však jdou neustále kupředu. Díky neustálé inovaci a také díky konkurenčnímu boji jednotlivých značek se technologie neustále vyvíjí a v současné době nabízí strojky opravdu hladké oholení v každé části tváře.

341540025967-202

Trojitá hlava nebo planžeta?

 

V oblasti pánských holicích strojků můžeme na trhu registrovat stovky různých druhů od několika osvědčených výrobců. Strojky se vyrábí v zásadě ve dvou provedeních – modely vybavené planžetou a modely vybavené frézkou. Záleží jen na vás, který typ vám při holení bude více vyhovovat.

Každý výrobce využívá jinou technologii pro zachytávání vousů a jejich oholení. Před výběrem tedy detailně prostudujte jednotlivé druhy a vyberte takový model, který vám bude nejlépe vyhovovat. Někteří výrobci nabízí rovněž možnost prodloužené záruky, což je jistě vítaná výhoda pro zákazníka.

Na širokou nabídku holicích strojků se můžete podívat na internetovém obchodě expert.cz.341530546048-202