Jak podpořit erekci? Poradíme

Víte, že problém s erekcí má téměř každý druhý muž nad 50 let a ani u mladších mužů není nijak vzácný? O erektilní dysfunkci se nahlas moc nemluví, pánové se tím z pochopitelných důvodů moc nechlubí.

Poruchy erekce vznikají často jako následek životního stylu. Nedostatek pohybu, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, nadváha a nevhodná strava, stres, narušená psychika i některé léky, to vše přispívá k tomu, aby se objevily problémy. Ty se dají vyřešit změnou životního stylu a zlepšením celkového zdravotního stavu, a také pomocí přípravků na podporu erekce. Účinné látky v tabletách, jako například tadalafil, způsobí uvolnění hladkých svalů a zlepší přítok krve a tím i lepší ztopoření. Některé léky na podporu erekce vyžadují denní užívání několika tablet, nebo se naopak užívají 30 – 60 minut před plánovaným sexem.

Řešení je i pro muže, kteří neradi polykají prášky, kapsle a tablety. Léky na podporu erekce se vyrábí třeba i ve formě ochuceného želé, které můžete konzumovat samotné, nebo rozmíchat ve sklenici vody a příchuť si zvolit podle své chuti. Tekutá forma je navíc rychleji absorbována a nástup účinku je rychlejší. V praxi to znamená, že stačí želé užít jen 10 – 20 minut před plánovaným pohlavním stykem. Želé je baleno v jednotlivých sáčcích a tak není problém je mít kdykoli u sebe a pohodlně použít.

 

Zlepšení sexuálního života a navrácení sebedůvěry má pozitivní vliv i na celkový zdravotní a psychický stav. Je ale důležité nezapomínat na pravidelné návštěvy svého lékaře a samozřejmě zdravý životní styl s vyváženou stravou a dostatkem kvalitního spánku. To vše na naše tělo působí a  čím méně mu budeme škodit, tím lépe se nám odmění. A u mužů to platí dvojnásob.

Nechte se inspirovat a kupte svému partnerovi na vánoce akční kondomy, hračky a lubrikační gely.