Jak se snadno a rychle „zamést“ s nečistotami na podlaze?

Na podlaze je přímo ráj pro nečistoty. Stále jsou na podlaze drobečky, vlasy, chlupy nebo dokonce vousy po holení. Existuje pomocník, se kterým se těchto běžných nečistit zbavíte opravdu rychle a snadno.

Mnoho žen ani netuší, kolikrát se muž snaží zamaskovat, že právě kvůli němu jsou na podlaze například drobečky, ale i jiné nečistoty. Samozřejmě nechápou, že si prostě občas zapomenete vzít talířek a trochu nadrobíte. Nebo že ráno při holení vousy létají od strojku jak na umyvadlo, tak i na podlahu. Často si toho ráno ještě rozespalí vlastně ani nevšimnete. Zkrátka můžete se snažit jak chcete, ale jakmile vaše drahá polovička vidí na podlaze jen smítko, promění se v saň. Možná, že s pohotovým pomocníkem, který je stálepo ruce, byste se těch pár smítek mohli zbavit nenápadně, a hlavně dříve, než si vůbec stihne nějakého nepořádku všimnout. A vám se tak podaří doma udržet harmonickou rovnováhu. Samozřejmě do té doby, než se objeví další problém.

Bateriové koště Kärcher KB 5  je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodný i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle, pod nábytek a komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelná nádoba lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné.

Více informací o produktu i o dalších šikovných pomocnících pro čištění domácnosti naleznete na www.karcher.cz.