Jak se zdokonalit v jízdě na motorce

Zdokonalte se v jízdě na motorce na asfaltu i v terénu. Efektivním a bezpečným způsobem je absolvování zážitkové motoškoly. Jednou z nich je i motoškola Přijďte se projet, která nabízí různé programy.

Klasický výcvik i dobrodružné výlety

Motoškolu si nemusíte představit pouze jako běžnou jízdu na motorce ve městě či v terénu. Motoškola Přijďte se projet svým studentům nabízí mnohem více. V nabídce najdete jak základní výcvik pro získání řidičského oprávnění, tak i nejrůznější zážitkové programy. Motoškola navíc slibuje přátelský přístup a výuku plnou zábavy.

Dobrodružné výlety na motorce

S motoškolou můžete absolvovat nejrůznější dobrodružné výlety na motorce do vzdálenějších destinací, jako je Španělsko a Portugalsko. Díky těmto zájezdům můžete poznat zahraniční země a zároveň si užít jízdu na motorce za hezkého počasí i mimo naši sezónu. V rámci výletu navíc nejste omezeni pouze na jízdu na motorce. Vyzkoušet si můžete třeba lekci surfu pod dohledem profesionálního instruktora.

Týdenní kemp nabitý informacemi

Další možností je intenzivní týdenní kurz, který můžete absolvovat včetně ubytování. V rámci něj se zdokonalíte v jízdě na motorce na asfaltu i v lehkém terénu. A kromě toho se podíváte i na závodní okruh ve Vysokém Mýtě, kde si pod odborným vedením vyzkoušíte jízdu na rovinkách i v zatáčkách.

Intenzivní kurz je určen jak pro ty, kteří sedí na motorce poprvé v životě, tak i zdatné řidiče, kteří chtějí oprášit své vědomosti nebo se zkrátka a jednoduše naučit něco nového.

Máte strach z jízdy na motorce? Zkuste individuální kurz

Možná už jste řidičské oprávnění získali, ale trápí vás strach z jízdy na motorce. Zkuste jej překonat. Řešením pro vás může být individuální trénink, díky kterému můžete proti svému strachu bojovat. Zároveň s jeho pomocí odstraníte případné špatné návyky.

V rámci individuálního tréninku si také můžete vyzkoušet jízdu na několika různých strojích. Díky tomu se můžete snadněji rozhodnout, která motorka by pro vás byla ta pravá.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdeteseprojet.cz.