Jak si vybrat disky a pneumatiky pro smykem řízený nakladač

Řídíte smykem řízený nakladač? Máte Bobek, Locust, Bobcat, JCB, New Holland nebo jinou super káru? Uzrál čas pro výměnu disků nebo pneumatik? Tak se mrkněte na pár tipů, na co se zaměřit při výměně těchto součástí tvého nakladače.

 

Pneu na unc – čeká tě super jízda

Až budete vybírat pneu na unc, dej si pozor na kvalitu výrobce. Šunty ať si koupí, kdo chce, vám se to stát nemůže, protože budete vědět, že jedině kvalitní pneu a k tomu pořádné disky budou sloužit dlouhé roky. Největší machři nemají sjeté gumy, proto si včas ohlídejte pneumatiky od výrobců Galaxy, Voltyre nebo Camso. A odkud – to bude jen na vás, nicméně e-shop ti je doveze pohodlně až k lopatě.

 

Disky a pneumatiky pro nakladače – radost z práce

Jestli si chcete svůj stroj vymazlit, vsaďte na disky od výrobce WAY. Buď přímo pro Locust, nebo i pro všechny ostatní krasavce. Kvalita zaručena! A můžete „zamachrovat“ i oranžovým diskem, aby byl váš stroj stylový a podle poslední módy. Pneumatiky pro nakladače pak vyberete jednoduše podle rozměru. Měly by být určeny pro pohyb mimo silnici a také vhodné pro pohyb na tvrdém povrchu.

 

Pneumatiky pro smykem řízené nakladače – odolní tvrďáci

Nejprodávanější pneumatiky jsou HULK od Galaxy, a ne nadarmo jsou to nejodolnější pneumatiky pro smykem řízené nakladače na světě. Můžou pracovat ve všech podmínkách. A jejich životnost bývá trojnásobná oproti standardním pneumatikám se šípovým vzorem. Takže zabereme, hej, hou! A váš stroj vyjede všechno! Samozřejmě, cenově je o krapet výš, takže pokud nemíříte vysoko, opatřete svůj stroj určitě něčím kvalitním – pohlídejte si vždy výrobce Galaxy, Voltyre a Camso.

Tak co, už máte jasno v tom, co tvému stroji udělá dobře? Květiny mu nosit nemusíte, ani pusu na čelní sklo nepotřebuje. Ale dobré obutí – to je základ!