Jak vybírat pánské spodní prádlo?

V módním světe je poměrně složité zorientovat se, protože současný trh je natolik rozmanitý, že nabízí nepřeberné množství věcí, ba dokonce i různé druhy spodního prádla. Pokud preferujete příjemné a pohodlné spodní prádlo, neměli byste podceňovat jeho výběr. Víte o tom, že můžete nosit i jiné druhy než například boxerky?

 

Boxerky

Boxerky představují nejznámější druh pánského spodního prádla, přičemž mužská populace si je oblíbila pro jejich praktičnost a přizpůsobivost. Střih je komfortní, navíc dokonale padne jakékoliv postavě. Sehnat se dají boxerky v několika provedeních, například s delšími, případně extrémně krátkými nohavičkami. Boxerky se vyrábí z pružného prodyšného materiálu a v pase disponují elastickou gumou.

 

Trenýrky

V minulosti byly nejoblíbenější právě trenýrky, ovšem s příchodem boxerek byly trochu upozaděny. I tak někteří pánové nedají na trenýrky dopustit, protože jsou volné a vzdušné. V pase je pružná guma, otvor je opatřen několika knoflíčky. Velice dobře se nosí třeba na spaní.

 

Slipy

Dalším velice oblíbeným druhem spodního prádla jsou slipy, které se vyznačují elegantním střihem. Jsou vhodné zejména pro pány, jimž vadí nohavičky u boxerek. Slipy lichotí každé postavě, jsou snadno přizpůsobivé a v nabídce bývají varianty s bokovým střihem i vyšším pasem.

Ve slipech se příjemně cítí obdaření pánové, kteří hledají způsob, jak vyzdvihnout svou mužnost. Jestliže jste však menšího vzrůstu, slipy jsou pro vás ideální volbou, neboť opticky prodlouží nohy.

 

Tanga

Zajímavostí jsou pánská tanga. I když je pro některé pány toto téma tabu, někteří nedají na tanga dopustit. Sice pánské provedení není tak známé jako dámské, nicméně s vypracovaným pozadím se můžete bez ostychu promenádovat před svou partnerkou.

V neposlední řadě nezapomeňte na pánské župany. Pod ně si dejte buď jen boxerky, slipy či tanga, nebo zůstaňte nazí. To je už na vás.