Jak vybrat náhradní díly do traktoru?

Traktor sice není luxusní sporťák, přesto ceny náhradních dílů nejsou nejnižší. Hodnotu doplňků zvyšuje potenciál tohoto mobilního prostředku, jelikož se jedná o přístroj sloužící k výdělku, tudíž se počítá, že majitel bude do traktoru investovat. Můžete však nakupovat chytře. Repasované, originální i neoriginální díly jsou kvalitní. Jen musíte vědět, kde a jak hledat.

 

Náhradní díly – Zetor

Jak si poradit, když se vám něco porouchá v traktoru? Můžete si nechat poradit od známých, kteří mají zkušenosti. Není ovšem na škodu si udělat průzkum terénu a zadat si na internetu „náhradní díly Zetor“. Objeví se vám velká nabídka prodejců, kteří poskytují široký sortiment. Může jít o nové i repasované díly. Originální i neoriginální součástky. Záleží i na typu traktoru, který máte (Zetor I, II, III UŘ, Proxima, Forterra, případně veterány Zetor 25 a 50 Super), protože ne každý prodejce má kompletní nabídku. Vybírat lze ze startérů, alternátorů, brzd a jejich příslušenství, dále se nabízí hlavy válců, tlumiče, spojky, lamely, někdo potřebuje zubové čerpadlo apod.

 

Opravy – traktor Zetor

Vezměte v potaz, že pokud dáte někomu opravit tak nákladný stroj, jakým traktor je, neměli byste zbytečně šetřit. Nemůžete zvolit to zcela nejlevnější. Pokud si vyberete danou firmu, podívejte se na její historii. Jelikož zemědělství má u nás velkou tradici, existuje spousta úspěšných firem s náhradními díly již od 90. let. Od té doby si tyto společnosti vytříbily portfolio partnerů, s nimiž spolupracují. Mezi osvědčené firmy patří i společnost BVM s.r.o., která má za sebou 30letou historii. Jejich služby jsou založeny na vysoké kvalitě. Od servisu přes perfektní stav náhradních dílů, což je zárukou technické funkčnosti a trvanlivosti. Pokud máte značky Zetor, Tatra, Avia, Karosa, Liaz a Desta, zde si vyberete.