Jak vybrat šperk pro ženu

2015-12-02 Banner-Dokonalá krása-BŠperky patří mezi ten typ dárků, které ženy dostávají pod stromečkem ze všeho nejraději. Muži si ale s jejich výběrem často neví rady a mnoho z nich to od nákupu dokonce odradí. Pokud také patříte mezi ně, inspirujte se našimi jednoduchými tipy a potěšte svou partnerku okouzlujícím šperkem už o letošních Vánocích.

Luxusní šperky dostupné pro každého

Pohodové Vánoce nemusí pokazit ani poloprázdná peněženka, vždyť nádherné a luxusně vypadající šperky nemusí být jen ze zlata nebo stříbra. Kvalitní bižuterie se dnes svým vzhledem i detaily provedení oběma drahým kovům plně vyrovná.

Jak se můžete přesvědčit například v e-shopu www.goldes.cz, takovou bižuterii na první pohled od zlatých nebo stříbrných šperků nerozeznáte a šperky z chirurgické oceli mají také své nenapodobitelné kouzlo. Jestliže šperk navíc zabalíte do nádherné dárkové krabičky, které zde také nabízejí, nebude mít radost vaší partnerky pod stromečkem mezí.

Speciální výrobní postupy zaručí i vysokou odolnost šperků. Příkladem může být technologie Subage, při které je na zvolený šperk nanášena velmi silná vrstva ušlechtilého kovu (může být až 200x silnější než u běžné bižuterie) a jeho povrch je dále upravován legováním ušlechtilými prvky, které dodají bižuterii nádhernou barvu i vysokou odolnost.

 bracelet-women-866492_640

Zapátrejte v jejím šatníku i šperkovnici

Pokud už vaše žena (ale i maminka nebo babička) nějaké šperky nosí, máte napůl vyhráno. Stačí si prohlédnout její šperkovnici a hned zjistíte, jaký typ šperků nosí. Možná dokonce zjistíte, že má náušnice a prstýnek s bílým kamenem, ale chybí jí náhrdelník ve stejném provedení (to je ta pravá příležitost pro vás).

Mnohé napoví i její šatní skříň. Pro ženy, které se rády oblékají sportovně, se nejlépe hodí kvalitní bižuterie v jednoduchém stylu. Geometrické tvary s žádným nebo velmi jemným zdobení – to je přesně to pravé. Milovnici dlouhých sukní a rozevlátých halenek zase spíše potěšíte šperky s výraznými kamínky nebo velmi jemným zdobením.

Řídit se můžete i postavou; pro drobné ženy se hodí spíše decentní šperky s malými kamínky, vysoké ženy si mohou dovolit dlouhé náušnice, zatímco pro boubelky se nejlépe hodí masivnější ozdoby s výrazným zdobením.

lady-602881_640