Japonská nuru masáž uvolní tělo i mysl

Stále více oblíbené a žádané jsou orientální masáže s nádechem erotiky, relaxace i vzrušení. Při erotické masáži se uvolníte a načerpáte novou energii.

 

Tradice orientu

Japonská nuru masáž je tradiční masáž, při které se používá speciální nuru gel. Nuru znamená v překladu kluzký, mazlavý a přesně takový gel je. Díky tomu umožňuje, aby masérka klouzala svým tělem po vašem bez sebemenšího tření. Právě klouzání a masáž tělo na tělo je to, čím je nuru masáž jedinečná. Masérka nepracuje jen prsty a rukama, ale doslova celým tělem a užijete si ji doslova od začátku do konce. Erotická masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením. Nuru gel nelepí, je naopak velmi klouzavý a vyrábí se z mořských řas. Kromě toho, že je velmi kluzký, působí blahodárně na kůži, regeneruje a je také antibakteriální. Rozpustný je obyčejnou vodou, nemusíte tak mít strach, že z masáže budete odcházet se zbytky gelu na kůži, jednoduše je smyjete pod sprchou.

 

Zahoďte obavy

Před samotnou masáží si společně s masérkou dopřejete koupel nebo sprchu, abyste se uvolnili a zbavili se i případného studu. Důležité je si celou masáž opravdu užít, zrelaxovat tělo i mysl a odcházet s úsměvem na rtech. Není se proč stydět, masérka je také nahá nebo má sexy prádlo, můžete se jí i zeptat na vše, co vás zajímá nebo se něčeho obáváte. Pak nanese masérka na vaše tělo kluzký gel a nezapomene ani na to své a poté začne svým tělem klouzat po vašem, což je velmi intenzivní zážitek. Právě díky intenzivnímu prožitku a sexuálnímu vzrušení může dojít i k samovolnému vyvrcholení, což ale neznamená, že masáž skončí. Naopak si ji užijete ještě více.

Tradiční japonská erotická nuru masáž působí proti stresu, regeneruje a nabízí nevšední zážitek. Po skončení se budete cítit jako znovuzrození, plní energie a chuti do dalších dní.