Ještě nevíte, co letos dětem pořídit pod stromeček? Poradíme vám

Blíží se Vánoce a přemýšlení nad tím, co pořídit dětem k Vánocům, se rozjíždí na plné obrátky. Máme pro vás originální tipy.

 

Pro holky

Panenky patří mezi stálice holčičích pokojíčků. Současným hitem mezi malými slečnami jsou bezesporu Lalaloopy.

To jsou originální panenky, které mají místo očí knoflíky. Oblíbené jsou zejména pro svůj výrazný retro vzhled. Pro tyto postavičky navíc existuje široká škála doplňků, jako je například krásný růžový zámek.

Svou holčičku jistě potěšíte i kreativními hračkami. Pořídit jí tak letos může například Loom Band sadu na výrobu náramků či strojek určený na zdobení vlasů. Každá malá parádnice bude tímto překvapením od Ježíška nadšená.

Důkazem, že téměř každá holčička miluje panenky, je i neutuchající obliba těch, které mají podobu miminek. Také k nim existuje velmi rozsáhlé množství doplňků v podobě kočárků, postýlek či moderních nosítek.

Značné popularitě se mezi současnými dětmi rovněž těší série My Little Pony. Vlastního poníka teď může vaše dcerka mít doma například v plyšové podobě.

 

Pro kluky

Hračky pro kluky zpravidla znamenají různé technické vychytávky. Když chcete potěšit svého chlapečka, sázkou na jistotu jsou autíčka na dálkové ovládání a další RC modely.

V tomto případě je zábava zaručena napříč generacemi. Asi neznáme tatínka, který by dokázal odolat a nechtěl si v nestřeženém okamžiku ovládání půjčit. A proč by se vlastně váš malý motorista měl pouze dívat, když se může i sám vozit? Současná hračkářství nabízejí rovněž zábavné elektrické čtyřkolky.

A protože pro každého malého muže je vzorem ten velký, touží zpravidla každý chlapec po tom, co vidí u táty. Chybu tak neuděláte s plastovým nářadím či jinou dětskou napodobeninou vybavení dílny, jako je například zmenšená míchačka.

Možná se váš syn vidí ve svých sportovních idolech a přeje si být třeba slavný fotbalista či hokejista. Dětská hokejka tak pod vánočním stromečkem taktéž zaručeně potěší.