54866848 - people, housework and housekeeping concept - close up of woman hand cleaning window glass with cloth

Ještě stále hledáte spolehlivou úklidovou firmu? Mytí výloh, oken Praha

54866848 - people, housework and housekeeping concept - close up of woman hand cleaning window glass with cloth

Už nemusíte, já už ji pro vás našel. Vlastním pekárnu a asi si dovedete představit, jak dostává výloha zabrat. Krémy, posýpky, cukr, mastné fleky, to vše na výloze ulpívá. Už mě nebavilo

výlohu neustále umývat, tak jsem si najal studenta, který každý druhý den po otevírací době, kdy se všechno sklidí, výlohu přeleští.

Bohužel výloha stále není úplně čistá, proto jsem se rozhodl, domluvit si pravidelné mycí cykly s úklidovou firmou. Zavolal jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, oken Praha, která se zabývá širokou škálou úklidových prací mezi které patří i mytí výloh.

Domluvil jsem si mytí výlohy na ráno, ještě před otevírací dobou, aby se vše stihlo nachystat. Pracovník firmy dorazil a dal se do práce.

V pravém dolní rohu výlohy byly ještě nějaké zbytky lepidla a polepů. Považoval jsem je za neodstranitelné. Pracovník z firmy A SERVIS měl s sebou speciální korundovou žiletku, se kterou zbytek lepidla dokonale seškrábl a výloha zůstala nepoškozená, bez jakýkoliv škrábanců.

Potom se šlo na samotné čištění. Pracovník nejprve vyčistil výlohu rozmývákem a poté vše setřel gumovou stěrkou. Byl velice pečlivý a dokonale umyl i rohy. Dále nechal výlohu na chvíli proschnout a dal se do leštění. K tomu použil pouze suchou bavlněnou plenu. Vysvětlil mi, že tento jednoduchý trik zaručí, že výloha bude vypadat dlouho dobu čistě. A měl pravdu.

I po deseti dnech se výloha stále leskla jako čerstvě po umytí. Hned jsem si zařídil pravidelné mycí cykly 1x za 14dní. Se službou firmy A SERVIS LIPKA jsem velmi spokojen, pravidelně k nám chodí jeden pracovník a spolupráce s ním je velice příjemná. Firmu doporučuji každému, neváhejte a zavolejte.

Nebaví Vás čištění koberců? Známe skvělé řešení! Čištění koberců Praha

Jsem matka samoživitelka, mám dobře placenou práci, takže si s dětmi nemůžeme stěžovat. Nicméně musím pro to taky něco udělat a kolikrát se z práce dostanu až k večeru. Po celém dni jsem často tak unavená, že na úklidy nemám sílu, takže k nám jednou týdně chodí paní uklízečka. Je moc šikovná a vždy jsem s ní byla spokojená. Jediné co, tak jsou naše koberce, s nimi si nedokáže poradit, ale je to naprosto pochopitelné, jelikož tyto koberce máme už hodně dlouho neudržované a špína je v nich už doslova zažraná.

32013307 - carpet texture

Jednoho dne jsem se rozhodla, že s tímto problémem začnu něco dělat. Na internetu jsem koukala po firmách, které se čištěním koberců zabývají a ihned mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla spousty kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Neváhala jsem a firmu jsem zkontaktovala.

Ihned byl se mnou domluven termín realizace mé poptávky a celá komunikace byla stručná, výstižná a o všem mě informovali. Už jen tento přístup mě přesvědčil, že to bude dobrá volba.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, dezinfekční čištění koberců Praha, kteří si v rychlosti prošli byt, aby věděli, co je čeká a následně se pustili do práce.

Do bytu donesli těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali hloubkově zanášet speciálně namíchanou chemii, která zajistila, že se uvolnily nečistoty, i ty, co byly v hlubších strukturách koberců. Následně koberce znovu kartáčovali, aby se dostaly nečistoty na povrch koberců a poté se mohly důkladně vysát.

Na konci nám v bytě zbyly pouze čisté koberce, které měly opět původní barvu a vzhled. Krásně provoněly byt, byly vydezinfikované a zbaveny roztočů. Za mě jedna velká spokojenost. Firma pracovala rychle, precizně a jejich práce byla naprosto dokonalá. Firmu A SERVIS LIPKA budu dále doporučovat.