Kapesní zavírací nože v mém batohu na cesty nesmí chybět

Miluji přírodu, miluji cestování a co více, miluji ty chvíle strávené při mých cestách přírodou, kdy se najednou ocitám v naprosto jiné dimenzi a vždy u sebe, jakožto správný tramp, musím mít alespoň dva kapesní zavírací nože, které v sobě snoubí několik vlastností najednou. Díky kompaktnímu rozměru se mi navíc nůž vejde jak do kapesní taštičky, tak i do batohu, který v mém případě není rozhodně nikterak velký. Vždy, když je třeba s nožem něco přeříznout či nařezat, je možné ho vytáhnout například jen ze své kapsy a posléze ho do ní opět vrátit. Na mých cestách tak tato multifunkční pomůcka rozhodně nesmí chybět.

 

Malé kapesní nožíky se naučila nosit i má žena

Malé kapesní nožíky není rozhodně třeba podceňovat. Když si dobře vyberete, můžete ve své výbavě vlastnit opravdu velkého pomocníka za příznivou cenu. Své ženě jsem proto velmi dlouhou dobu kladl na srdce, aby si jeden takový nožík do své kabelky rovněž pořídila, jelikož nikdy neví, kdy se jí tato pomůcka může hodit. Z počátku byla značně na rozpacích, posléze mi ovšem dala za pravdu, že by se jí jeden takový malý kapesní nožík rovněž hodil. Pořídil jsem jí tak s jejím svolením velmi kvalitní designový nůž, který se pyšní ostrou čepelí, ergonomickou rukojetí a velmi kompaktním rozměrem. Má žena je tak naprosto spokojená a sama usoudila, že se s tímto nožem cítí daleko bezpečněji.

 

Kladu důraz na kvalitu, která je pro mě prioritní

Potrpím si na kvalitu a to nejen u kapesních nožů. Vybírám si proto vždy jen kvalitní kapesní nože, které mají dostatečně dlouhé a ostré ostří, ergonomickou rukojeť a mohou mi nabídnout hned několik funkcí najednou. Samozřejmě ač jsem velmi praktický muž, líbí se mi i různé designy a barvy, kterými se v současné době tyto nože mohou rovněž pyšnit. Navíc naprosto skvěle tyto nože padnou i do ruky. Nyní mám tak zálusk na velmi kvalitní nůž značky Böker, po kterém již delší dobu pokukuji a věřím, že si do letošních Vánoc tímto klenotem udělám radost.