Kde bezpečně zaparkovat, když odlétáte na dovolenou?

passenger-traffic-122999_640Sezona dovolených je v plném proudu a autobusovou dopravu k letním dovolenkovým destinacím využívá stále méně lidí. Proč se například celý den potit a mačkat v autobuse při cestě do Itálie, když letadlem tam můžete být už za necelé 2 hodiny? Ceny letecké dopravy a dopravy autobusem už navíc nejsou tak rozdílné, jako tomu bývalo dříve. Při cestě na letiště ale můžete řešit jeden základní problém – Kde a jak bezpečně zaparkovat automobil, kterým jste na letiště přijeli? Jaké jsou možnosti?

Rodina a známí nemají vždy čas

Nejčastěji vyhledávaným řešením je odvoz auta některým z příbuzných nebo kamarádů, který následně auto opět přiveze, když se z dovolené vrátíte. Rodina a známí ale ne vždy mají čas na to, aby pro vás mohli jet. Pokud máte odlet z Prahy a bydlíte v Brně, bylo by takové ježdění časově i finančně nevýhodné.

 pretty-woman-635245_640

Zaparkovat poblíž letiště se nemusí vyplácet

Možná si říkáte, že ideálním řešením je dojet do Prahy, zaparkovat automobil na veřejném parkovišti a na letiště dojet hromadnou dopravou. I toto řešení je možné, ale rozhodně není vhodné. Musíte mít jistotu, že až se z dovolené vrátíte, tak automobil bude v pořádku stát na svém místě. V lepším případě může být poškrábaný nebo lehce poškozený, v tom horším případě už tam vůbec nemusí být. Nejlepší volbou při dovolené s odletem z Prahy je parkování na letišti Ruzyně, tedy na letišti Václava Havla.

Parkování přímo na letišti nemusí stát majlant

Dávno pryč jsou doby, kdy parkování na letišti bylo finančně nevýhodné a každý den jste museli zaplatit několik set korun. Parkování přímo na letišti je cenově srovnatelné s cenami parkování na všech soukromých parkovištích. Navíc ušetříte velké množství času a energie, které byste jinak museli vynaložit transportem. Váš automobil bude neustále pod dohledem a máte jistotu, že ho najdete ve stejném stavu, v jakém jste jej parkovali. Po celou dobu bude automobil zaparkován v garáži, takže ani vnější vlivy mu nijak neuškodí.  Své místo na parkovišti si můžete zarezervovat i online. Nyní máte při rezervaci online možnost získat až 50% slevu na parkovném.

wind-direction-indicator-80146_640

Detailní informace najdete na www.parkfly.cz.

parkoviště na letišti -> www.parkfly.cz/parkoviste-u-letiste-ruzyne
parkování na letišti Ruzyně -> www.parkfly.cz