Kde seženete kvalitní firmu na mytí oken a čištění skleněných fasád i ve výšce. Výškové práce mytí oken Brno

01 Okna32Ohledně mytí oken se vzdělávám celý život. Neznamená to, že bych snad neměla čas a s mytím oken neměla žádné zkušenosti, ale ráda se dozvím něco nového, co by moji práci výrazně urychlilo. Při prohledávání internetu jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s r.o., která dle recenzí má vynikající výsledky v oblasti mytí oken, tak jsem si řekla, že je zkusím také.

Nečekala jsem, že budu překvapena natolik, abych jejich služby objednala znovu, ale ano, byla! A proč? Firma ve výškách pracuje s vysokozdvižnou technikou, z které bezpečně zajistí umytí oken, nemusíte se ani obávat z manipulace technikou na ulici, mají na vše proškolení.

Rozhodně mě také zaujalo, jak přistupovali ke mně, jako k zákaznici. Jednoduše se chovali naprosto mile a důvěryhodně. Udělala jsem totiž mírný kopanec a zapomněla jim oznámit, že bych potřebovala umýt i okna, která nejsou moc dobře přístupná, takže použili své lana, které měly s sebou.

Nebyli vůbec naštvaní na mě a i přes tuto moji chybu, kterou mi odpustili, práci zajistili fakt dobře. Ovšem jejich neskutečné know-how, které vypichuje tuto firmu a její kvality, je suché leštění oken bez leštidel. To zaručí čistotu a lesk mých oken po dlouhou dobu a nemusím tedy vůbec okna sledovat, kdy je budu muset znovu umývat.

Díky pomůckám a celkovému využití suché metody jejich práce netrvala tak dlouho. A co cena? Byla jsem opět spokojena. Vzhledem k tomu, že nemusíte udělat nic jiného, než zvednout telefon, je cena jejich služby mytí oken opravdu skvělá.

Firma s progresivní metodou strojního hloubkového čištění koberců a čalounění v Brně

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. více než 20 let na trhu nabízí kvalitní úklidové služby. Mnoho let se zabýváme čištěním podlah a koberců. Za tuto dobu došli přes různé metody až ke strojové metodě čištění koberců, kterou považují za současnou nejúčinnější metodu.

Strojově vyčistí mnoho zašlých nečistot a také si mnohdy poradili s nečistotami, které se jiným firmám odstranit nepodařilo. Metoda strojového čištění koberců probíhá tak, že nanesou a nechají působit několik minut kvalitní a dezinfekční chemii BOSCH RTS 80.

02 Koberce 32

Chemii následně důkladně kartáčují kotoučovým strojem a díky kartáčování vytáhnou nečistoty ze struktury koberce a následně je potřeba odstranit nečistoty a vlhkosti, k tomu používají vysoce výkonný vysavač AS59, který má úzkou štěrbinovou hubici, a tak odstraní veškeré vykartáčované nečistoty, po tomto odsátí necháme koberec ještě několik hodin důkladně doschnout.

Jsou metody, které jsou stále konkurenčními společnostmi používané, ale těm chybí tento mechanický proces kartáčování, tudíž je nemožné odstranit nečistoty ze struktury koberce. Proto po zaschnutí vyjdou na povrch fleky a mapy, které způsobí nečistoty rozpuštěné s vodou a chemií. Levné metody – extrakční či parní, nedoporučujeme, jelikož jsme nikdy nedosáhli takového výsledku, jako při strojové metodě čištění koberců.

Nabízí strojové čištění podlah a k tomu používají několik druhů zásaditých chemií a také dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Kotoučovým strojem zajistíme kvalitní a hloubkové vyčištění podlahy a odstraníme tak i nečistoty ze struktury a spár podlahy. Je to tím, že náš kotoučový stroj váží 40 kilogramů a na jeho hlavu lze přidat ještě 10 – 15 kilogramové závaží a tak dokáže vynaložit sílu na nečistoty ukryté hluboko v podlaze.