Kdo nemá izolovaný strop, jako by měl v domě díru

A skutečně tomu tak je. Majitelé rodinných domů se usilovně snaží snižovat náklady za vytápění a hledat efektivní izolační metody, které by udržely ohřátý vzduch v interiéru co nejdéle. Z důvodu nízké informovanosti se pak v průběhu svého života rozhodují pro předražené systémy, zadlužují se a beztak při každoročním vyúčtování nenacházejí očekávané uspokojení. Systém Magmarelax se na rozdíl od ostatních izolačních technologií zaměřuje na nejcitlivější část doku, kterou je bezesporu strop.

 

Magmarelax vrhá stín na zateplení fasády

Zateplení fasády je finančně nákladné řešení a nezřídka se hradí s pomocí úvěru, kde se samozřejmě celá služba prodražuje o úrokovou sazbu. Dům je sice na první pohled chráněn ze všech stran, ovšem strop je ponechán svému osudu bez sebemenší úpravy. Z hodin fyziky moc dobře víme, že ohřátý vzduch stoupá vlivem nižší hustotu vzhůru. Jakmile se dostane ke stropu bez izolace, průniku už nic nezabrání. Vytváříme tak 30 % vedlejší energie, která padá za oběť zbývajícím 70 %, Izolace stropu dokáže toto teplo zužitkovat a účinně zabránit jeho úniku.

 

Systém Magmarelax a jeho výhody

Systém Magmarelax se na rozdíl od zateplení fasády nepotýká s tak náročným postupem realizace. Celou operaci provádí jeden kvalifikovaný dělník s pomocí míchacího stroje a dlouhé hadice. Foukáním se vytvoří celistvý povrch bez jediného tepelného mostu. Strop tvoří jednu z největších ploch domu, proto je izolace v těchto místech tak efektivní a potřebná. Podívejme se na hlavní přednosti této technologie, které jí posouvají do jednoznačného popředí.

Foukaná minerální izolace stropu je 10 levnější a její průběh netrvá déle jak několik málo hodin v závislosti na typu střechy.

 

Zapomeňte na lešení a celý zástup hlučných dělníků, tohle opravdu není třeba.

Za tři hodiny vám zaměstnanec IP Polné předá prostor v perfektně uklizeném a čistém stavu i s hotovou izolací. Pracovní činnost dělníka nikterak nezasahuje do chodu domácnosti, jelikož je bezhlučná a bez tvorby nepořádku.

Platíte tak pouze za materiál, který váš dům skutečně využije. Nenápadné řešení vám dokáže ušetřit až 30 % z nákladů za vytápění, zvýšit protipožární ochranu budovy, zajistit příjemné klimatické podmínky i v extrémně horkých letních dnech a navíc je používaný materiál zdravotně nezávadný.

 

Stropní systém Magmarelax – využívejte svou půdu

Foukaná minerální izolace se aplikuje rovnou na podlahu půdy, čímž se razantně sníží její využitelnost. Těm z vás, co chtějí půdní prostor zachovat ke skladování pomůže stropní systém Magmarelax tvořený lamelovou konstrukcí s vrchním záklopem.

Ve své podstatě vznikne zdvojená podlaha a vnitřní dutina pak slouží k naplnění minerální izolací. Užitné vlastnosti půdního prostoru zůstanou beze změny a jako bonus navíc získáte zcela novou moderní a snadno udržovatelnou podlahu.

Foukaná minerální izolace je vhodná takřka pro jakýkoliv typ střechy, proto se nebojte a navštivte internetové stránky společnosti IP Polná na adrese https://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__