Knižní HIT Cesta pravého muže – ukazuje, jak žít!

cestaMálokterá kniha zaznamenala v posledních letech tak obrovský zájem u čtenářů jako právě publikace Cesta pravého muže. Knihu napsal americký spisovatel David Deida a trefil se do černého. Věnuje se totiž sexuálním i spirituálním vztahům mezi muži a ženami. Nabízí jedinečný vhled do lidského soužití, který rozhodně stojí za pozornost!

 

 

 

Učí, jak žít

Kniha Cesta pravého muže se věnuje současné mužské zkušenosti. David Deida se v knize komplexně věnuje životu mužů a všem jeho aspektům. Hovoří o rodině, práci, lásce i intimitě. Všem nabízí zajímavý pohled na lidský život a skrze slova učí, jak by lidé měli žít. Dává věcem konkrétní význam. Nejedná se o planá slova. David Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Hovoří o tom, jak a čím se od sebe muži a ženy liší a poukazuje na to, jak tyto rozdíly v životě využít. Kniha Cesta pravého muže je jedinečná svým obsahem, a právě proto se stala hitem knižního světa. K dostání je samozřejmě i u nás. Koupit ji můžete v internetovém obchodě knihydobra.cz. Pokud se vám nechce číst, můžete si koupit i CD MP3 Cesta pravého muže.

 

Překvapuje dál

Kromě Cesty pravého muže napsal David Deida i další zajímavé publikace. Z poslední doby je to Intimní splynutí. V této knize se autor věnuje sexuální, emoční a duchovní podstatě lidských vztahů. Další zajímavou publikací je Cesta nespoutané ženy, která je rádcem žen a provází je světem mužů. Zajímavá je i kniha Cesta vášně…

 

TIP

Na trhu je také kniha Rádce pravého muže, kterou napsal Dr. Robert Glover. Tato kniha je určena pro muže, kteří trpí "syndromem hodného hocha" i pro ženy, které si chtějí udržet vztah se svým mužem. Dr. Robert Glover radí, jak pochopit své potřeby a opravdu tak řídit vlastní život správným směrem!

 

Více informací o těchto a dalších zajímavých publikacích najdete na www.knihydobra.cz