Komu můžete svěřit nano impregnaci oken, skel a výloh

01 Nanoipregnace

Dobrý den, minulý rok u nás byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, které jsme přenechali veškeré starosti s předvánočním úklidem. Rozhodl jsem se, že napíši pár řádků o skvělém týmu zaměstnanců této firmy, kteří naprosto bravurně zvládli doslova generální úklid celého domu včetně mytí oken s následnou impregnací GLP.

Já i moje manželka jsme byli mile překvapeni, jak rychle a perfektně všechno uklidili a okna, která bya už hodně špinavá z protější ulice, se teď blýskají čistotou. Na okna z venkovní části nám pracovníci A SERVISU aplikovali impregnační nátěr GLP a i po měsíci máme okna stále nádherně čistá.

Dřív jsme měli okna už po měsíci natolik ušpiněné z protější ulice, že jsme je mohli znovu umývat. Pro pracovníky A SERVISU to byla práce složitá, ale nám ušetřili starosti s častým mytím oken, které směřovali do ulice.

Pracovníci firmy mají vynikající organizaci práce, jsou to slušní lidé a práci odvedou pro maximální spokojenost zákazníka. Z naší strany je spokojenost 100%. Blízko centra Prahy máme malou kavárnu, která má prosklené výlohy, ty jsou stabilně znečištěné z ulice a na fasádě a výloze se objevily čmáranice pouličních vandalů.

02 Nanoimpregnace

Firma se mimo jiné specializuje i na mytí výloh a na odstranění graffiti a nabízí kompletní servis jak v odstraňování graffiti, tak i servisu výloh. Na výlohy, které byly terčem pro čmáranice vandalů jsme nechali nanést impregnační nátěr GlasProtect  GLP, na zeď jsme nechali aplikovat antigraffitový nátěr a věřím, že nám na delší dobu dají graffiťáci pokoj.

Opravdu to úžasně funguje a výlohy a fasáda se jednak tolik nešpiní a také graffiťáci poznali, že máme na plochách antigraffitovou ochranu a pro ně je škoda plýtvat zbytečně drahým sprejem, když půjde jejich výtvor snadno odstranit.

Musím firmu A SERVIS pochválit, že má tak dobré pracovníky, na které se může člověk v každém případě spolehnout a svoji práci si odvedou poctivě. Všem vřele doporučuji využít impregnace nano nátěr Glassprotect – GLP.