Kristalon – kvalitní hnojivo podporující růst a plodnost rostlin

Rostliny a obecně přírodu máme všichni kolem sebe. Samozřejmě bychom se o ni měli starat, protože právě ona nám dala možnost být a žít si tak pohodovým životem. Podpora růstu rostlin je téma, kterému se věnovali už naši předci před několika tisíci let. Vyvinutí opravdu kvalitního, a hlavně účinného hnojiva Kristalon ovšem trvalo až do blízké minulosti.

 

Kristalon jako nejoblíbenější hnojivo na trhu

Průlomový okamžik pro Kristalon nastal v roce 1996, kdy se tato hnojiva poprvé s historii objevila na našem trhu. Od té doby si získal srdce tisíců zahrádkářů a hospodářů, díky čemuž se relativně rychle stal nejoblíbenějším hnojivem na českém trhu. Kristalon se hojně používá jak v domácím, tak i profesionálním pěstitelství.

 

Proč je Kristalon tak oblíbený?

Kristalon patří do řady krystalických, ve vodě rozpustných hnojiv, jež ve vyvážené míře obsahují nejdůležitější prvky pro podporu růstu rostlin. Právě v tom se skrývá síla tohoto produktu, neboť rostlinám se dostane optimálního přísunu dusíku, fosforu, draslíku a hořčíku. Kromě toho je jejich růst podpořen i dalšími mikroprvky ve snadno vstřebatelné podobě, tedy bóru, molybdenu, manganu, železa, mědi a zinku.

 

Málo hnojiva pro velké výkony!

V pěstitelství je důležitá nejenom růstová výkonnost, ale také ekonomická stránka věci. Vyplácat kvalitní hnojivo jenom pro pár rostlin by se vám určitě nevyplatilo. To však není případ Kristalonu. Ten je distribuován v baleních po 500 gramech, z čehož je možné připravit 500 litrů velice kvalitního hnojiva. Po jednoduchém výpočtu zjistíte, že jedna obyčejná krabička hnojiva vám vystačí na 50 plných konví.

Máte problém s růstem a plodností vašich rostlin? Dopřejte jim Kristalon v doporučené míře!