Kvalita vína potřebují tu nejlepší péči

Kvalitní červené víno a kvalitní bílé víno jsou výsledkem skvělé péče, která začíná již na vinicích. Každý zkušený a zapálený vinař dělá vše proto, aby zrovna ten jeho produkt byl synonymem kvality a vynikající chuti. Při pěstování kvalitního vína je velmi důležité šetrné a ekologické ošetřování vinic. K tomuto postupu se v dnešní době vrací stále více vinařů. Dále se snaží zamezit houbovým chorobám, proti nimž se používají speciální spreje. Podporuje se hmyz, pomáhající udržet správnou rovnováhu biotopu. Kvalita vína závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich, troufneme si říci nejdůležitějším, je co nejnižší podíl chemických látek.

 

Alifea-značka kvality a spokojenosti

Alifea.cz vstoupila na Český trh v roce 2012, aby potěšila milovníky lahodného moku, jakým kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno bezesporu je. Prezentujeme pouze vybraná vína z Francie, Rakouska, Německa a z Itálie. Postupem času jsme se umístili na přední příčky mezi nejlepšími dovozci kvalitních vín. Mimo dovozu kvalitních, suchých, polosuchých, sladkých i polosladkých vín, pořádáme pro naše zákazníky degustaci vína v Praze. Za naším úspěchem stojí každopádně obrovský kus práce, začínající již při hledání nových vinařství. Naše práce nás neskutečně baví, a proto děláme maximum i pro spokojenost všech zákazníků. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte naše degustační sady.

 

Spokojený zákazník, to je naše krédo

Přísným degustačním výběrem prochází všechna námi vybraná kvalitní vína. Takováto degustace vín trvá zpravidla několik měsíců i let, abychom se ujistili, že přinášíme zákazníkovi na jeho stůl opravdu jen to nejlepší z výběru. Pro lepší přehled a orientaci jsou kvalitní vína označována hvězdičkami, vystihujícími náš názor na každý produkt v poměru kvality a ceny. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína dovážíme vždy v závislosti na počasí. Snažíme se minimalizovat jejich znehodnocení například při extrémních mrazech, anebo naopak při obrovských vedrech. Nejste li si zcela jisti s výběrem kvalitního vína, obraťte se na nás. Rádi vás navedeme správným směrem. Přejeme vám spokojený nákup!