Máte obytné auto, které většinu roku zahálí v garáži nebo na parkovišti? Jeho pronájem vám může zajistit zajímavý příjem!

Obytná auta jsou stále oblíbenější mezi lidmi všeho věku. Aby také ne – i malý obytný automobil či dodávku lze vybavit tak, aby jednotlivci, páru, případně i prostorově nenáročně rodině, umožňoval pohodlné cestování, během něhož nebude nutné shánět ubytování v hotelu. Takový způsob dovolené má své nezaměnitelné kouzlo, cestovatel není vázaný na konkrétní místo a může se svobodně pohybovat, kam se mu jen zamane.

 

Zájemců o zapůjčení obytných vozů přibývá. Láká je možnost poznávat, aniž by museli střídat ubytování

Lidí, které láká trávení dovolené v obytném autě, dodávce, případně v karavanu, neustále přibývá. V některých lokalitách je možné přespávat na odpočívadlech a parkovištích, v dalších je třeba využívat kempy nebo tábořiště – i tak je ale míra nezávislosti výrazně vyšší než při jakékoli jiném způsobu cestování. Drtivá většina zájemců však netouží po vlastním vozidle, mnozí z nich si ho raději na požadovanou dobu zapůjčí. Někdy se chtějí tímto prostředkem dopravit do zahraniční destinace, jindy jim jde o strávení volných dnů cestami po naší zemi. Nelze zapomínat ani na cizince, kteří se do České republiky dopraví letecky, a obytné auto chtějí využívat během pobytu. Jejich cílem často je poznávat přírodní krásy i památky. Pronájem obytného auta je pro ně cenově atraktivní i pohodlnou alternativou k zapůjčení osobního vozidla a bydlení v hotelu.

 

Obytné auto, dodávku, karavan nebo pozemek může pronajímat i prostřednictvím zprostředkovatelského portálu

Nemáte čas na to, abyste veškerou agendu související s pronajímáním vašeho vozu řešili sami? Pak je pro vás tou pravou cestou využití služeb zprostředkovatele, který najde zájemce, vyřídí všechny formality a poskytne i potřebnou podporu během trvání kontraktu. Jedním z nich je autemsvetem.cz. Vy se jen musíte zaregistrovat, vyplnit potřebné údaje o vás i o autě, dodat fotografie a stanovit, které termíny jsou zájemcům k dispozici. To samé platí i v případě, kdy vlastníte pozemek, na kterém je možné tábořit.