Máte problémy? Kontaktujte Vitacredit!

Máte potíže se splácením úvěru pro podnikatele, úvěru na konsolidaci, rychlého úvěru, prostě úvěru na cokoliv? V tom případě hledejte řešení, jak z toho ven. Jakmile totiž bance nebo nebankovní společnosti dojde trpělivost s tím, že své dluhy nesplácíte, jakmile nebudete reagovat na upomínky, které dostáváte, jakmile si budete hrát na mrtvého brouka, můžete v nejbližších dnech očekávat takzvané zesplatnění půjčky. Zesplatnění půjčky = ukončení úvěrové smlouvy. V tom případě vám nezbude nic jiného, než do stanoveného data zaplatit celou zbývající dlužnou částku najednou. Pokud tak neučiníte, je na řadě exekuční příkaz a exekutor. Dostali jste se do podobného problémů? Kontaktujte Vitacredit!

 

Ulevte svému rodinnému rozpočtu

Pokud máte více půjček, více úvěrů, měli byste pamatovat na možnost konsolidace půjček, tedy spojení půjček, spojení úvěrů, sloučení úvěrů. Spojení půjček, spojení úvěrů, sloučení úvěrů, tedy konsolidace půjček může ulevit vašemu rodinnému rozpočtu. Oč vlastně jde? Jedná se o sloučení více půjček do půjčky jedné. Určitě máte zkušenost s tím, že u každé půjčky, u každého úvěru platíte za vedení. Když budete mít půjčku jenom jednu, budete samozřejmě za vedení méně platit. Zbavíte se také spousty papírování, různých dob splácení a podobně. Díky tomu, že budou vaše úvěry a půjčky konsolidovany, budete moci požádat o snížení splátky úvěru, snížení splátky půjčky. To je hlavní důvod, proč byste o spojení půjček, spojení úvěrů měli uvažovat.

 

Z výloh obchodů už koukají Vánoce

Všude samá vánoční reklama a lákavé zboží. Spoléhat se na to, že vysněný dárek přinese Ježíšek, by v našem věku bylo naivní. Jak si ale splnit sen, když výplata chodí jenom jednou za měsíc? Řešením může být nebankovní půjčka. Nabídka nebankovních půjček, nebankovních úvěrů a nebankovních hypoték je v dnešní době opravdu široká, je třeba si však vybrat seriózní společnost, od které si člověk půjčí. Co třeba nebankovní půjčka od Vitacreditu?