52017896 - attractive girls with shopping bags looking at shop window

Mytí výloh v centru a na hlavním nádraží Praha

52017896 - attractive girls with shopping bags looking at shop window

Pěkné odpoledne,

náš obchod s dárky a dárkovými balíčky Horoskop je otevřen na hlavním nádraží v Praze již 3 roky. Jak si asi dokážete představit, projdou kolem našeho obchodu stovky a stovky lidí denně, ne-li víc, a protože se u něj i dost lidí zastaví, popřípadě se jen koukají na naše vystavené zboží dovnitř, u toho někteří na skla sahají, podle toho naše výlohy taky vypadají. Potřebujeme je tudíž nechat umývat častěji.

Spolupráci na jejich mytí máme uzavřenou s firmou A SERVIS LIPKA, mytí výloh Praha, výškové práce, která má několik pracovníků i v Praze. A jeden z nich k nám chodí umývat prodejnu také. Domluvenu s nimi máme venkovní stranu na jednou za 21 dní, a protože jsme spokojeni a okna se od lidí okolo zašpiní docela rychle, trváme na tom, aby se tento cyklus opravdu dodržoval. Obchod není zase tak malý, ohraničuje ho (protože máme výlohy ze dvou stran) 9 velkých skleněných výloh, z čehož sice na 6 dosáhneme nahoru my sami také, ale k bočním 3 už to tak snadno nejde – na to už je potřeba tyč k mytí.

V patře nad námi navíc sídlí fast-foodová prodejna Burger King, ze které nám občas vyteče voda dolů po našich sklech (jak a proč, to moc nechápeme, zřejmě z klimatizace), o to více tedy potřebujeme mít výlohy umyté pravidelně. Ve firmě A SERVIS však v tomto vidíme dobrého partnera, který se nám o výlohy pečlivě stará. Nemusíme jim dokonce ani nic k mytí půjčovat, vše si donesou, i vodu v kyblíku. Když přijdou, jen se pozdravíme, oni se zeptají, jestli tedy můžou, my souhlasíme a oni se pustí do práce. Výsledek je však vždy dobrý, nikdy jsme jejich práci nereklamovali a i cenově jsme spokojeni. Dohodnuti jsme na placení hotově. Co mi navíc přijde sympatické, je to, že cenu jejich firma po celé tři roky drží stejnou a nezdražuje tak každý rok jako někteří. Firmu A SERVIS na mytí výloh tedy rozhodně doporučujeme!

Skvělé vychytávky z kuchyně, které pomohou proti nemocem

Zima už je tady a s ní jako každý rok přichází nachlazení a další nemoci, proti kterým je třeba se chránit. Než ale poběžíte do lékárny, vyzkoušejte prvně přírodní léky, které naleznete i ve vaší kuchyni. Například česnek, který je vyhlášeným všelékem. Obsahuje totiž řadu různých vitamínů a látek. Při jeho pravidelné konzumaci prospějete svému organismu ze všech stran. Navíc se dá přidat do mnoha chutných pokrmů a vyplácí se s ním nešetřit.

37322055 - close-up of person's hand spraying cleaning agent on carpet

Dalším dobrým pomocníkem je cibule, která je navíc základem skoro všech jídel. Více se ale doporučuje jíst syrová nebo pít její šťávu. Výborně se hodí do různých zeleninových salátů. Použít se však může také jako zábal při bolesti v krku. Pokud máte problémy se žaludkem nebo s pálením žáhy, dejte si kysané zelí. Jeho šťáva vás totiž zaručeně zbaví z velké části vašeho problému. Výborná je i brokolice, jejíž účinky přesvědčí ji jíst i ty, kteří ji nenávidí. Zlepšuje totiž práci srdce, nervů a snižuje také riziko rakoviny. Navíc se z ní dají připravit chutné karbanátky nebo polévka.

A v neposlední řade se musíme zmínit i účincích celeru. V tomto období se dá využívat zejména jako detoxikace a k podporování hubnutí, protože snižuje chuť na sladká jídla. Doporučuje se proto pít formou džusu nebo si ho doma můžete nakrájet na plátky a po celý den je ujídat. Jedná se o skvělé a účinné způsoby, jak léčit vaše problémy přírodní cestou. Nicméně léčit vše přírodní cestou nebo domácími radami se nevyplácí. Například takové čištění koberců pomocí soli a podobně raději nezkoušejte, pokud si jej nechcete zničit. To raději přenechejte profesionálům z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 3.