Na kvalitě dilda doopravdy záleží

Ve stálém partnerském svazku je třeba alespoň čas od času vnést do milostného života špetku originality. Jen tak si vztah udrží pevnost a erotickou jiskru. Ale i páry, které spolu teprve začínají, si mnohdy rády dopřávají sex s rozličnými erotickými pomůckami.

 

Dildo je skvělým překvapením pro partnerku

Muži, kteří chtějí připravit své přítelkyni neotřelý dárek, s dildem nešlápnou vedle. Žádnou moderní ženu taková pozornost neuvede do rozpaků. Naopak; něžné pohlaví už dávno nežije v zajetí předsudků a jeho příslušnice si často erotické pomůcky pořizují samy. Dildo drtivá většina z nich uvítá jako skvělý doplněk společného sexu i jako společníka pro osamělé chvíle. Jaká bude konkrétní ženě či dívce vyhovovat velikost, musí muž odhadnout sám. Výběr je opravdu široký a ten pravý typ najde každý. Vždy je ovšem třeba dbát na kvalitní materiál erotické pomůcky.

 

Jaká dilda jsou na trhu dostupná? A který materiál je ten pravý?

Dilda se vyrábějí v rozličných velikostech a s rozmanitými povrchy. Navíc se liší tvarem. Na trhu jsou dostupná realistická dilda, dilda klasického tvaru i oboustranná dilda. Dilda s přísavkou je možné uchytit na libovolnou rovnou plochu. A nejširší možnosti použití nabízejí Strap-on dilda.

 

Který materiál je ten nejkvalitnější?

Nejoblíbenější kvalitní materiály erotických pomůcek jsou silikon a sklo. Silikonová dilda mají měkčí povrch připomínající kůži. Skleněná dilda jsou na rozdíl od těch silikonových pevná, a navíc umožňují změny teploty. Lze tak využít dráždivý chlad i teplo.

 

Kde pořídit kvalitní erotické pomůcky?

Zejména ti ostýchavější mívají často s nákupem erotických pomůcek problém. Naštěstí už dávno není třeba chodit do kamenného obchodu. Diskrétní online sex shop nabízí skvělé erotické pomůcky té nejvyšší kvality. A z bohatého sortimentu si to pravé dildo nebo jinou hračku vybere každý.