Nalaďte si svou oblíbenou stanici třeba u rybníka!

Rádi necháváte hudbu dokreslovat atmosféru vašich nezapomenutelných životních okamžiků? Šikovný přenosný radiopřijímač T-112 se díky svým kompaktním rozměrům a praktickému napájení hodí pro využití v domácnosti i v exteriéru. A rozhodně to není „jenom“ rádio.

Doma, na chalupě, u vody nebo třeba v lese – tady všude si můžete dopřát povyražení v podobě dobře naladěného rádia. Inovovaný přenosný radiopřijímač T-112 vám tento zážitek umožní, a jako bonus přidá ještě něco navíc.

 

Když si chcete užívat, nečekejte…

Už nemusíte hledáním preferované stanice trávit dlouhé minuty, rychlý zabudovaný AM/FM tuner se o vše bleskově postará. Hudbu i hlas vám pak přehraje v nezkreslené kvalitě díky moderní technologii reproduktorů.

Díky této vlastnosti a možnosti připojení k externímu zdroji zvuku ho tak můžete použít i jako praktický minireproduktor, třeba na párty nebo rodinné grilovačce. A když chcete mít naopak trochu soukromí, nabídne vám i možnost zapojení libovolných sluchátek.

 

Pro milovníky moderní klasiky

Svým vzhledem potěší přenosný radiopřijímač T-112 vyznavače retra i aktuálních trendů, zatímco svým tvarem odkazuje na doby dávno minulé (velikostí ani hmotností ovšem ani zdaleka nikoliv), celý se zahalil do moderní stříbrné. V interiéru vám tedy rozhodně ostudu neudělá. A co na něm ještě oceníte?

  • jednoduché ovládání
  • síťový i bateriový provoz (AA baterie)
  • napájení: 230V ~ 50Hz
  • teleskopickou anténu pro skvělý signál
  • 3,5mm AUX vstup a výstup (na sluchátka)
  • možnost připojení k MP3 přehrávači, PC, mobilnímu telefonu nebo tabletu
  • sytý zvuk bez výrazného zkreslení tónů

Vezměte svůj nový přenosný radiopřijímač T-112 za praktické držadlo odneste si ho tam, kde si budete moci sami i spolu s přáteli vychutnat porci příjemné hudby se vším všudy. Jednodušší už to totiž být nemůže!