Poznejte levná bezdrátová sluchátka se skvělými parametry

Už se vám stalo, že jste si koupili sluchátka, která slibovala doslova divy za necelé 4 stovky, ovšem nikdy jste je v reálu nezažili? Pak jste zřejmě vsadili na nespolehlivého výrobce a víte, že příště do jeho zboží neinvestujete… Ovšem jsou i značky, které za přijatelné ceny přináší na trh zboží, se kterým je doslova radost trávit čas. Takovou je třeba stále oblíbenější značka Ksix.

 

Co očekáváte od bezdrátových sluchátek?

V první řadě si odpovězte na pár základních otázek. Co budete se sluchátky dělat? Jakou očekáváte výdrž? Jak rychle by měla být nabita? Záleží vám i na vzhledu?

Pro běžné nošení jsou jako stvořena bezdrátová sluchátka Ksix Satellite, která nabízí výdrž baterie 5 hodin + 15 hodin díky nabíjecímu pouzdru. Co se týče jejich vzhledu, mají moderní, jednoduchý a stylový design. Díky inovacím si budete užívat jakýkoli zvuk, který jimi budete prohánět, ať už jste vyznavači jakéhokoli hudebního stylu. Pro zvýraznění a ozvláštnění má pouzdro sluchátek povedené podsvícení, které na první pohled zaujme.  Potěší vás i kompaktní velikost a snadné dotykové ovládání. Kompatibilitu nabízí s telefony Android i iPhone.

Stávalo se vám někdy, že vám sluchátka vypadávala nebo naopak vám vadila, tlačila vás v uchu? To se vám s Ksix Satellite nestane. Mají různé velikosti náušníků, stačí si vybrat takové, s nimiž se cítíte maximálně komfortně.

Sluchátka najdete např. v e-shopu Milica.cz a vybírat můžete z černé či bílé barvy. Jejich provozní rozsah je 10 m, citlivost 94 ± 2db. Díky jejich kvalitě je na ně poskytována prodloužená 3 – letá záruční doba.

Podívejte se na kompletní nabídku bezdrátových sluchátek od Ksix a vyberte si model, který splní všechny vaše požadavky a představy. Budete jistě plně spokojeni. Více informací najdete na Milica.cz.