Nářezové stroje Berkel patří do každé kuchyně

V restauracích se jednoznačně neobejdete bez různých pomocníků, jako jsou třeba i nářezové stroje. Stejně tak uplatnění nachází i v mnohých domácnostech. V daném segmentu působí spousta společností a značek, ovšem ne všechny dokážou nabídnout takovou kvalitu jako právě Berkel. V následujících řádcích vám představíme stroje od značky Berkel, která si zakládá na precizním zpracování a vysoké kvalitě.

Působivý design, dlouhá životnost a vysoká kvalita. Přesně tak by se daly charakterizovat nářezové stroje, které disponují integrovanou brusnou jednotkou a milimetrově přesným regulátorem. Řez je nejen neustále ostrý, ale také precizní, což nadchne i vskutku náročné jedince.

 

Elektrický kráječ Red Line 300

Velké oblíbenosti se těší středně velký elektrický kráječ Berkel Red Line 300. S tímto unikátním modelem snadno nakrájíte šunku i salám. Jak už samotný název nástroje napovídá, velikost krájecího kotouče je 300 milimetrů a rozměr krájení je až 12 milimetrů. Pomocník má k dispozici ocelový hladký kotouč s vlnkovým profilem. Pro ovládání slouží zase panel s LED indikátory.

 

Kráječ Flywheel Tribute

Jako další stroj do kuchyně se nabízí Flywheel Tribute, což je sofistikovaný kráječ s kotoučem velkým 300 milimetrů. Unikátní je především pro svůj retro vzhled. Samozřejmostí je zabudovaná brusná jednotka, která slibuje precizní a přesný řez. Stačí k němu dokoupit ještě podstavec Tribute a máte dokonalého pomocníka do restaurační kuchyně.

 

Berkel Volano 114B

Jestliže si potrpíte spíše na ručním provedení, Berkel Volano 114B nachází uplatnění při krájení sušeného masa a salámů. Vyznačuje se přesným regulátorem tloušťky řezu. Tento model je už dodáván přímo s podstavcem a vybrat si můžete z červené a černé varianty.

Investujte do kvality, která vám vydrží dlouhá léta.