Nedávejte graffiti šanci, z jednoho tagu jich bude za rok dvacet

01 Graffiti 5Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je zkušená prosperující firma, která se stala specialistou v oblasti odstranění graffiti a aplikace antigraffitových nátěrů či antigraffitových nástřiků v Praze. Firemní boj se sprejery je fakticky každodenní činností.

Mnohaleté zkušenosti, které touto praxí společnost získala a stále získává se okamžitě efektivně promítají do vlastní spolehlivé technologie Antigraffitové ochrany (AGO), která má zásadní cíl – účinně a ve 100% kvalitě odstraňovat „graffitové umění“ z majetku svých klientů…

Firemní úspěšnost odstranění graffiti tam,  kde nebyla aplikována antigraffitová ochrana Praha se pohybuje v rozmezí 60 – 90%. V těchto případech se postižené fasády a objekty čistí tak, že vlastní odborní pracovníci na nejvyšší možnou míru zeslabí intenzitu barev sprejů a následně přemalují novou fasádní barvou.

Je samozřejmě nutné vzít do úvahy, že fasádní barva je vystavena velkým vlivům slunečního svitu  a povětrnostních podmínek, například formou prachu, deště, ale i mrazu. To znamená, že nikdy nelze namíchat naprosto stejný odstín původní fasádní barvy a přemalování fasády je potom zřetelné.

Nelze přitom sprejové graffiti přemalovat  bez co největšího zeslabení této barvy. Neboť ta dokáže velmi intenzivně prostupovat do struktury povrchu fasády či objektu! Z důvodu naprosté technologické rozdílnosti složení –  barva spreje je syntetická a barva  fasády je na vodní bázi, dojde vždy po zaschnutí fasádní barvy k tomu, že syntetická barva spreje prostoupí opět na povrch.

Největší nebezpečí ze strany sprejerů hrozí např. u marmolitu, který přitom působí velmi vkusně a krásně na spodní části fasády. Ale právě marmolit patří, díky své propustné struktuře k neodstranitelným druhům fasád po napadení sprejery a je finančně velmi náročné marmolit vyměnit za nový.

02 graffiti 5_m

Společnost A SERVIS a její antigraffitová ochrana Vám přitom dokáže spolehlivě zajistit, že i při napadení těchto porézních a strukturovaných povrchů sprejerskými vandaly, se barva přes AGO nedostane! Graffiti tedy skutečně lze se 100% úspěšností odstranit a není při tom poničena fasáda, ať má strukturu jakoukoliv. Při odstraňování graffiti profesionálové z této firmy používají osvědčený odstraňovač a vysokotlaké zařízení.

V žádném případě nepoužívají rotační trysky, které by sice mohli odstranění usnadnit, ale mohly by poškodit antigraffitový nátěr a tím celou fasádu a to je pro tuto společnost, která prvořadě dbá na kvalitu své činnosti nepřijatelné…

Aplikace AGO se pohybuje cenově od 120,-/m2. Z hlediska zákazníků je opravdu důležité zamyslet se nad tím, jak je tato investice velmi efektivní a hlavně spolehlivě zajistí majitelům klidný spánek. Mnoho zákazníků, kteří si už prošli touto nepříjemnou anabázi s graffitovými vandaly považovali za hrubou chybu, že si antigraffitovou ochranu nenechali nanést již dříve…

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje i celou řadu dalších kvalitních úklidových služeb – mytí oken a výloh ve výšce Praha, čištění fasád Praha – Výškové práce Praha, strojní čištění, mytí, krystalizace, impregnace, voskování podlah, rotační strojní mechanické čištění a tepování koberců strojovou technologií Praha, odstranění plísní a nátěry proti plísním, mechům, řasám, účinnou technologií LSG Praha, nejnovější progresivní  aplikaci  GLP impregnace, generální úklid po stavbách Praha.