Nenahraditelní zahradní pomocníci

Pro údržbu zahrady je potřeba základních pomocníků, bez nichž to prostě nejde. Těšíte se na jaro? Až zjistíte, co vám může na zahradě dělat radost, budete se těšit ještě více.

 

Benzínové sekačky – nejlepší řešení

Nechce se vám tahat za sebou elektrickou šňůru nebo čekat, až se konečně aku sekačka uráčí dobít svou ctěnou baterii? Benzínové sekačky jsou jasnou volbou! Můžete si jezdit, jak dlouho vám vyhovuje a užívat si komfort svobody bez nutnosti hlídání šňůry. Je jen na vás, jaké funkce a rozměry si zvolíte – benzínové sekačky vám vždy padnou do ruky a jejich používání se stane vaší zábavou. Nasaďte sluchátka s příjemnou hudbou – začíná chvilka zahradní poezie!

 

Zahradní traktory pro chvíle pohody

Víte, co vše musíte zvládnout, abyste mohli obsluhovat travní traktor? Je to vskutku věda – nasednete, nastartujete a odbrzdíte – to je paráda! Zvládnou to i odrostlejší děti. Přejeme vám krásnou a pohodovou vyjížďku vaší zahradou! Je libo moderní sestřih? Sešlápněte plynový pedál a užijte si požitek z jízdy. Pokud pro vás bylo používání sekačky nepříjemnou nutností, zahradní traktory jsou vytvořeny pro příjemné a efektivní sekání trávy, které si zamilujete. V zimě se vám bude stýskat!

 

Motorové pily – nenahraditelný pomocník

Stanete-li se vlastníkem zahrady, dříve či později dojdete k závěru, že bez motorové pily se nedá žít. Budete-li tento stroj využívat příležitostně, bohatě vám postačí řetězová pila s elektrickým motorem. Pro ty, kdo se toho nebojí a rozhodli se obstarávat si vlastní dříví na otop, jsou určeny benzínové pily –ty zaručují extrémní výkon a výbornou životnost. Motorové pily jsou zkrátka pomocníkem, kterého jen tak něčím nenahradíte.

Zahrada bude pod vašima rukama jen vzkvétat a vy si zajistíte přirozený a zdravý pohyb s třešničkou na dortu – a hlavně s pocitem dobře odvedené práce.