Nestyďte se a vyzkoušejte erotické masáže

Když jsme unavení a bolí nás svaly ze sportu nebo třeba dlouhého sezení u počítače, zajdeme si na masáž. Když potřebujeme dobít baterky, zlepšit si náladu a přijít na jiné myšlenky, je ideální zkusit masáž erotickou.

 

Vstříc zážitkům

Většinou se obáváme něčeho neznámého a tak i erotické masáže mohou ze začátku vyvolávat spíše obavy a stud než touhu je vyzkoušet. Není ale důvod se stydět, žádoucí je spíše opačný přístup. Když odhodíte zábrany, celou masáž si užijete mnohem více. Doslova od začátku až do konce, erotická masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením. Masérka se, na rozdíl od běžné masáže, věnuje opravdu celému tělu a to včetně intimních partií. Pokud budete chtít, ráda vám vše ukáže a vysvětlí nebo se předem domluvíte třeba na tom, že doteky v určité části těla jsou vám nepříjemné. Důležité je, aby se vám masáž líbila a byla pro vás příjemným zážitkem. Po dobu trvání masáže můžete mít zavřené oči nebo se naopak na masérku v sexy prádle dívat a umocnit si tak požitek. Vše probíhá v klidném a příjemném prostředí s relaxační atmosférou a tlumenou hudbou.

 

Více druhů

Na výběr máte několik typů masáží a to, jaký typ masáže zvolíte, záleží především na vašich preferencích nebo si můžete nechat samozřejmě poradit. Velmi intenzivní je japonská nuru masáž, při které se používá speciální nuru gel z mořských řas. Ten je opravdu velmi kluzký, ale nezanechává mastný film, masérka tak může svým tělem klouzat po vašem těle. Naopak uklidňující je mýdlová masáž, kdy celé vaše tělo pokryje pěna z luxusního mýdla a oleje, což pomáhá okamžité regeneraci svalů a zvyšuje prožitek.

Erotické masáže jsou vhodné nejen pro muže, ale i ženy a dopřát si ji můžete i v páru. Odcházet budete s úsměvem na rtech, nově nabitou energií, odpočatí a zbavení stresu a s nezapomenutelným zážitkem.