Nezaměnitelná chuť lahodného moku

ALIFEA je společnost, propagující a prodávající kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z celého světa. Z naší pestré nabídky kvalitních vín si vybere určitě každý. Děláme vše proto, aby naši zákazníci měli to nejlepší  a z toho důvodu prochází naše vína přísným degustačním výběrem, jež mnohdy trvá i několik let. Pro lepší orientaci jsme kvalitní vína z naší nabídky označili hvězdičkami. Jsme velmi potěšeni, že kvalitní vína dnes mají pozitivní budoucnost a to především z toho důvodu, že vinice jsou zpravidla ošetřovány přípravky organického původu, vinaři používají minimálně chemické látky, stále častěji se vrací k šetrnému ekologickému ošetřování, což má ve finále za následek vysoce kvalitní vína.

 

Zůčastněte se našich degustací!

Nejen pro stálé klienty pořádáme pravidelně degustace vína Praha, kde mají všichni jedinečnou příležitost vyzkoušet si pod dozorem zkušených odborníků a sommeliérů, podle jakých indicií a kritérii vybírat kvalitní víno. A protože je jasné, že každý má rád něco jiného, naučíme Vás na degustacích vín rozpoznat, jaké víno se právě k Vám hodí. V našem portfoliu dominují vína suchá, maximálně polosuchá.  Kvalitní vína jsou dobře opečovávaná ve speciálních klimatizovaných skladech, kde je kontrolována vlhkost a teplota. Jsou dovážena v závislosti na počasí. Jestliže nedovolují silné mrazy či naopak extrémní horka transport kvalitních vín, jejich přepravu odkládáme, nebo ji řešíme speciální dopravou.

 

Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Mimo degustace vína v Praze mají klienti možnost zakoupit si v našem e-shopu degustační sady vín za zvýhodněnou cenu, kdy si mohou vyzkoušet mnoho druhů kvalitních vín z celého světa. Jestliže si nejste ohledně výběru kvalitního bílého vína a kvalitního červeného vína zcela jisti, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Děláme vše pro Vaši naprostou spokojenost. Věříme, že si u nás vyberete a že i v budoucnu se k nákupům v obchodě ALIFEA budete vždy rádi vracet. Pravidelně doplňujeme zásoby, zjednodušujeme nákup kvalitních vín a připravujeme různé slevy a akce, jež si v žádném případě nenechejte ujít! Přejeme Vám spokojený a ničím nerušený nákup!