Nuru masáž – pro zdraví i harmonii

Tajemství Nuru masáže vzbudilo zájem v mnoha lidech po celém světě. Nový trend vyhledávány požitkáři způsobil velkou bouři. Nuru masáž totiž není jen o erotice a smyslném zážitku, přináší také další benefity – je dobrá pro zdraví a klid mysli.

 

Co je to Nuru masáž?

Nuru masáž, která vznikla v Japonsku, je masáž těla a erotogenních zón, při které se používají speciální organické gely. Jde o masáž, která vás přenese na výlet za erotickým zážitkem plným napětí s explozivním koncem, a to doslova. Masáž je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Přestože si mnozí myslí, že jde jen o čistě sexuální dobrodružství, opak je pravdou. Nuru masáž vám totiž nabízí také spirituální a hluboce energetický zážitek.

 

6 výhod Nuru masáže

– Je skvělá na stres, depresi a pomůže vám mentálně zrelaxovat

– Pomáhá proti celulitidě

– Pomáhá lepší cirkulaci krve v těle

– Má příznivé účinky pro imunitní systém

– Pomáhá mužům, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací

– Končí vyvrcholením

 

Jak masáž probíhá?

Masérka vás natře gelem nebo olejíčkem dle vašeho výběru. Lehnete si do relaxační pozice na záda. Masáž začíná na ramenou a krku a postupně pokračuje po celém těle. Přinese vám celou škálu příjemných pocitů a budete se při ní cítit pohodlně. Své tělo začnete vnímat z úplně jiné perspektivy. Nuru masáž končí vypuštěním energie, přičemž nejde jen o klasické vyvrcholení, tělo se také zbaví všeho mentálního i fyzického stresu.

Kromě Nuru masáže můžete vyzkoušet i jiné erotické masáže. Tantrickou masáž, která si v sobě nese prvky duchovna a energie či úchvatnou erotickou masáž pro páry, ze které si odnesete nezapomenutelný zážitek nejen vy, ale i vaše partnerka. Klasické masáže se už stěhují do pozadí a na jejich místo nastupují eroticky propracované techniky. Navštivte i vy salón v Praze, kde vám erotickou masáž poskytne profesionální masérka.