43497481 - mold beside and under new window, in the corner of the beige wall and along it.

Odborný zásah i ve výškách. Dezinfekce, likvidace, čištění plísně. Fasády Praha

43497481 - mold beside and under new window, in the corner of the beige wall and along it.

Před dvěma roky jsme nechali zateplit náš dům. Protože byla minulý rok mírná zima a místo sněhu pršelo, tak jsme si letos na jaře všimli, že se nám na severní straně fasády domu tvoří černé fleky. Úplně jsme se zhrozili, protože nám bylo jasné, že se nám na fasádě objevila plíseň. Vůbec jsme nevěděli, co máme dělat. Navíc plíseň byla na i horní části fasády.

Bylo nutné najít firmu, která se tímto problémem zabývá a pracuje i ve výškách. Manžel neváhal a sedl k počítači, aby si zjistil o tomto problému něco víc. Po několika hodinách nám oznámil, že kontaktuje firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění, likvidace, dezinfekce plísně Praha a protiplísňový nátěr LSG. Tato úklidová společnost se zabývá odstraňováním plísní a proti jejich opětovnému návratu používá protiplísňový nátěr LSG, navíc provádí práce i ve výškách.

Řekli jsme si, že je to pro náš problém ideální firma. Manžel tam druhý den ráno zavolal a hned si domluvil termín odstraňování plísně na našem domě. Z jejich přístupu měl velkou radost. Když pracovníci firmy A SERVIS přijeli k nám domů, tak svoji práci začali tím, že nám vše vysvětlili.

Poté se dali do odstraňování. Fasádu nejdříve vydezinfikovali a po odstranění všech nečistot a plísně na ni aplikovali protiplísňový nátěr. Dozvěděli jsme se, že na něj máme garantovanou záruku 2 roky a jeho životnost je podle klimatických podmínek mezi 4 až 6 lety.

Také nám bylo sděleno, že díky němu bude naše fasáda bez jakéhokoliv plísňového napadení. Po zásahu pracovníků firmy A SERVIS naše fasáda vypadala opět jako nová. Plíseň zmizela a my máme velkou radost z toho, že se jen tak rychle znovu neobjeví.

Profesionální čištění koberců. Strojové tepování Praha 2

Pražská pobočka naší společnosti sídlí v budově v centru, kudy denně projde několik lidí, což je hodně vidět i na našich kobercích. Jsou věčně špinavé, a i když máme vlastní úklidový personál, tak na ty koberce prostě nestačí, protože na to nemají dostatečné vybavení. A pořizovat se je určitě nevyplatí, protože jsou dost drahé, takže je lepší si jednou za čas nechat koberce vyčistit od úklidové firmy.

44472163 - carpet

A jelikož vždy dlouho kontroluji a zvažuji, než se pro něco rozhodnu, dlouho jsem četl na internetu veškerá fóra, aby se nejednalo o zbytečnou investici. Nakonec jsme se s kolegy rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 2,  která z řady svých služeb nabízí právě i čištění koberců Praha.

Dobrý dojem už na nás udělali po telefonu, protože byli velmi příjemní a neměli žádný problém přizpůsobit se všem našim požadavkům. V dohodnutý den k nám přijelo šest zaměstnanců a pustili se do čištění koberců v našich prostorách. Na čištění použili kotoučovou strojovou metodu, která oproti extrakčnímu čištění nenechává na kobercích žádné fleky.

Naše koberce byly skvěle vyčištěné a zbaveny všech nečistot a bakterií a navíc hezky provoněly celou naši kancelář. Tímto bychom chtěli všem tuto úklidovou firmu vřele doporučit, protože takových, které dokážou ve větších prostorech odvést takový kus práce v krátkém čase je opravdu málo.

Navíc se jedná o seriózní a profesionální lidi, takže se nemusíte obávat žádných zmatků, ani nečekanému přesouvání termínů a podobně. Jsme za ně velice rádi a s čištěním koberců se už určitě na nikoho jiného obracet nebudeme.