58620411 - construction worker cleaning street with water hose

Odstraňování graffiti? To už není náš problém, máme profesionální firmu. Antigraffiti Praha

58620411 - construction worker cleaning street with water hoseVlastním obchod v centru města, kde mi jedné noci posprejovali fasádu. Nejprve jsem si říkal, že to není žádné velké graffiti, že to zas tak ničemu nevadí. Postupem času jsem však došel k názoru, že je to nevzhledné, a že to opravdu nevypadá dobře. Vyhledal jsem tedy odbornou pomoc. Po dlouhém hledání na internetu, projíždění recenzí, ohlasů od spokojených zákazníků, mně vyšla nejlépe firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která neměla skoro žádnou negativní
kritiku a spoustu pozitivních reakcí na jejich práci, především na odstraňování graffiti v Praze.

 

Neváhal jsme a firmu jsme zkontaktoval. Ihned se mnou byl domluven termín realizace, navrhnuta přibližná cena, ale především mně vše ochotně popsali, jak budou postupovat při práci. V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně ve smluvený čas a ihned se pustili do odstraňování graffiti z fasády mého obchodu.

Postupovali pomalu a důkladně, aby odstranili graffiti, jak jen to jde. Když už to víc nešlo, i tak to byl skvělý výsledek, měli již předem připravenou, speciálně namíchanou barvu v odstínu fasády obchodu a místa, kde po graffiti zůstaly stíny a šmouhy, začali zamalovávat.

Výsledek byl perfektní, nejen, že skoro vůbec nebylo poznat, že jsem měl na fasádě graffiti, ale především to, jakým způsobem místo zamalovali. Barvu měli přesně namíchanou tak, že nebylo poznat, co je původní barva fasády a kde je nanesená nově namíchaná barva.

Firmu A SERVIS LIPKA musím tedy pochválit a jsem rád, že jsme s nimi mohl spolupracovat, jelikož to stálo za to.

Rozlišujte v Praze metody čištění koberců, nenechte se nachytat na extraktor!

Pro důkladné vyčištění a tepování koberců Praha firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nikdy nepoužívá žádné bělící přípravky ani optické zesvětlovače. Důkladně a velmi úspěšně používají metodu strojového čištění koberců v Praze za pomoci velmi účinné chemie Bosch, kterou nanesou na povrch koberce a nechají ji vsáknout hluboko do struktury koberce.

Chemie Bosch je také dezinfekční a společně s nečistotami je vykartáčována kotoučovým strojem, který váží cca 40 kilo. Následně je veškerá špína a vlhkost odsáta vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Firma již řadu let k čištění a tepování koberců v Praze nepoužívá slabě účinnou extrakční metodu. Extrakční metoda je založena pouze na příměsi vody a chemie, která je vstříknuta do koberce a následně ihned z koberce odsáta a chybí zde mechanický nebo i manuální proces kartáčování.

Díky tomu, že je chemie ihned odsáta, nepůsobí dostatečně dlouhou dobu na navázání nečistot ze struktury koberce. Pevné nečistoty nejsou kvalitně vykartáčovány na povrch a zůstávají ve struktuře koberce, proto také u extrakční metody vzniká problém, že po vyčištění a následném zaschnutí, se objevují fleky a mapy. V tomto případě se postupuje tak, že se koberec nechá vyschnout a opakovaně se čistí znovu, což zjišťovali až díky reklamacím a informacím od nespokojených zákazníků.

Čištění a tepování koberců Praha je realizováno firmou pro velkou řadu významných zákazníků ve dvou režimech a to jako pravidelné či servisní čištění nebo jednorázové či nárazové čištění. Strojová metoda čištění koberců v Praze, je téměř o 10,-/m2 dražší, než u konkurenčních firem, avšak je nutné podotknout, že využívají strojovou metodu čištění. Proto by si vždy měl zákazník zjistit, jakou metodu firma využívá a zda bude kvalitně provedeno objednané čištění koberce.

5195973 - empty and just finished room
5195973 – empty and just finished room

Může se totiž stát, že v případě, kdy vám vyčistí koberec jiná firma a objeví se fleky, tak může být koberec takzvaně zapraný a firma A SERVIS už nedostane tyto fleky pryč z koberce, a pokud to nezvládnou oni, tak už žádná firma. Toto tvrzení je podepřeno z praxe a stále a stále se opakujících případů, kdy volají zoufalí zákazníci, že u nich byla firma s mokrým vysavačem a jejich koberce jsou určeny téměř k likvidaci, ať jim pomůžou a nasadí nějaké kvalitní a účinné čištěni.