Pánské šperky pro každý den

Blíží se narozeniny vašeho muže, přítele, bratra či otce? Co mu protentokrát udělat radost pěkným a vkusným pánským šperkem. I když se to někdy nezdá, muži jsou rádi upraveni, a doplní-li svůj vzhled právě novým šperkem, je to doslova pastva pro oči.

Pánské šperky by měli hlavně působit mužně. Proto si muži raději vybírají šperky v masivnějším provedení. Zapomeňte na dárky vykládané drahými kameny, na to si muži příliš nepotrpí. Pokud ale přeci jen chcete šperk s drahokamem, doporučujeme se poohlédnout po černém Onyxu.

 

Kravatové spony

Nosí-li muž kravatu každý den do práce, nebo na společenské akce, zaručeně mu nesmí chybět kravatová spona. V dnešní době kravatové spony neplní pouze praktický účel, ale jsou i módním doplňkem, hodným každého moderního muže. K dostání mohou být lesklé celozlaté či celostříbrné, v kombinaci lesku a matu nebo dokonce v kombinaci několika barev zlata.

 

Manžetové knoflíčky

Vrátili se na vrchol společenské módy a je téměř nutností je mít na významných událostech, jako jsou svatby, plesy, promoce nebo významná jubilea. Manžetové knoflíčky se také začínají nosit k obleku na pracovní jednání či schůzky, kde zvýrazňují osobnost muže. Obvykle bývají zdobeni jemnou rytinou či jinou povrchovou úpravou.

 

Pánské prsteny

Šperk na mužské ruce nemusí být nutně jen snubní prsten. Pánské stříbrné prsteny nebo prsteny z chirurgické oceli jsou většinou masivnější a široké. Muži obvykle nevyhledávají zdobné prsteny, ovšem jeden z nejvíce žádaných drahých kamenů pro pánské šperky je již zmiňovaný Onyx.

 

Pánské řetízky a náramky

Pánské řetízky, které bývají v masivním provedení, jsou oblíbeným pánským šperkem. Silný zlatý řetízek je velkou chloubou mnohého muže a podtrhuje tak jeho mužnost a sílu. Pánské náramky jsou neodmyslitelnou součástí moderního muže.  Ať už otec, syn, nebo dědeček, každý muž může vypadat skvěle. K nejoblíbenějším typům patří anker, pancer či dvojpancr a figaro.