Pneu, brzy, podvozek. Nechte si před zimou zkontrolovat celý vůz

Konec projíždění se za slunečného počasí a začátek sychravých měsíců, kdy celé vaše auto začne dostávat pořádně zabrat. Přelom těchto období se jeví jako ideální čas k tomu, abyste navštívili pneuservis Praha a nechali si zkontrolovat váš vůz. Možná, že sami pociťujete, že jízdní vlastnosti vašeho automobilu již zdaleka nelze označit jako ideální. Vězte, že za to může moct například neseřízená geometrie kol. Co vše lze teda na automobilu otestovat a zkontrolovat?

Máte při jízdě pocit, že něco s řízením není v pořádku? Zanáší auto do strany, obtížně se vám zatáčí, a ještě nevysvětlitelně stoupá spotřeba paliva? Neváhejte a zamiřte do autoservisu Praha Michle a zkuste podstoupit geometrii kol v Praze. Pracuje se zde pomocí moderních metod, 3d geometrie pomocí laseru představuje detailní způsob diagnostiky geometrie podvozku. Jízdní vlastnosti vašeho vozu se po seřízení sbíhavosti kol mohou rapidně zlepšit.

 

Správně seřízené brzdy výrazně zkrátí brzdnou dráhu

Když už budete u diagnostiků pneuservisu Praha 10, byla by škoda, aby se vám nepodívali i na další části vašeho podvozku. Takový test brzdových kotoučů dokáže odhalit i drobné poruchy brzd, které mohou až několikanásobně prodloužit brzdnou dráhu vašeho vozu. Nikde sice není psáno, jak často byste měli test brzd podstupovat, pravidelnou kontrolou alespoň jednou ročně nic nezkazíte. Bezpečnost vaše i dalších účastníků provozu za to stojí.

 

Nezapomeňte přezout na zimní

Protože zimní měsíce se kvapem blíží a termín, od kterého je za určitých podmínek nutné mít na svých kolech zimní pneumatiky, můžete pneuservis Praha využít i jako prostředníka k přezutí pneumatik. I když je to akce na poslední chvíli, po zavolání jistě naleznete vhodný termín. A kdybyste náhodou zjistili, že vaše zimní pneumatiky již neodpovídají standardu, který byste od nich očekávali, můžete si vybrat z použitých pneumatikpneu bazaru Praha a jednu či dvě další zimy na nich ještě odjezdit.