Pod rukama krásné dívky? Klidně ještě dnes!

Hledáte uvolnění po náročném dni, ale žádná z dostupných wellness aktivit vám zkrátka nevyhovuje? Vyzkoušejte něco nového a nechte se hýčkat něžnýma a zkušenýma ručkama půvabných dívek, které na vás čekají v luxusně zařízených salónech.

Ty nejlepší erotické masáže totiž nenajdete v soukromých privátech s často pochybnou kvalitou, ale v profesionálních salónech s širokou nabídkou služeb. Právě tady pracují pouze na slovo vzaté profesionálky, které vědí, jak vás co nejlépe potěšit.

 

Víte, za co vlastně platíte?

Ale nenechte se obelstít nálepkou obyčejné erotické masáže. Chtějte vědět, jaké služby jsou vlastně k mání! Vzrušuje vás exotika a chcete si dopřát příchuť něčeho opravdu vzrušujícího? Pak budou pro vás tím pravým tantra masáže, vycházející z praktik staroindické Kámasútry, doplněné luxusními vonnými oleji.

Toužíte po maximálním uvolnění všech smyslů, které vás katapultuje přímo do centra blaženosti? Dopřejte si nuru masáž, při níž šikovná masérka využije všech svých půvabů, aby vás potěšila. Dopřejte si masáž ňadry nebo oblíbené laskání chodidly v japonském hávu.

Chcete si dopřát něco speciálního? Nechte se hýčkat rovnou dvěma ženami zároveň nebo si svou masáž doplňte o relax ve vířivce nebo sauně. Pokud se potřebujete odměnit nebo si jednoduše jen zvednout náladu, určitě si vyberete.

 

Vyberte si čas, místo… i masérku

Máte přesnou představu o tom, jak by vaše společnice po následující hodiny měla vypadat? Vyhněte se nepříjemným překvapením a kromě druhu nabízené masáže si vyberte i masérku a to ještě předtím, než se před vámi otevřou brány salónu. Například na stránkách Luxury – Prague erotic massage si můžete vybrat z mnoha šikovných masérů a masérek a navštívit je v čase, jež vám bude vyhovovat nejlépe. Dopřejte si jedinečný zážitek třeba ještě dnes!