Podpořte své zdraví nápojem z kombuchy

Hledáte možnost detoxikace svého těla na pravidelné bázi či podpůrnou kůru pro řadu chronických obtíží? Zkuste nápoj z kombuchy, který má v alternativní medicíně významné postavení již mnoho let. Tento produkt neprochází při výrobě žádnou tepelnou ani chemickou úpravou, tudíž si uchovává všechny důležité látky a je zdravotně nezávadný. Navíc kombuchový nápoj je přirozeně bio, raw a neobsahuje žádné geneticky modifikované organismy. Jde o produkt na přírodní bázi, který mohou užívat i vegani.

 

Co je kombucha?

Kombucha je živý fermentovaný raw nápoj, který obsahuje vysoké množství živých enzymů, organických kyselin a dalších prospěšných látek, jež mají blahodárný vliv na lidský organismus. Zároveň jde o 100% přírodní nápoj bez jakýchkoliv přidaných barviv a sladidel. Kombuchový nápoj vzniká fermentací zelených čajů za pomoci symbiotického komplexu bakterií a kvasinek. Dochucován je lisovanými ovocnými raw štávami, fermentací ovocných purée, bylinami a louhováním adaptogenních hub.

 

Stvořeno s účelem

Kombucha nápoj je zdraví prospěšnou alternativou k uměle vytvářeným multivitaminům, jejichž účinnost je často pro lidský organismus nedostačující. Tento přírodní nápoj nachází uplatnění zejména v oblasti očisty střev, detoxikace organizmu a podpůrné kúře při chronických obtížích. Dále má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační účinky a blahodárně působí na zažívací potíže, chronickou únavu a srdeční onemocnění.

 

Kde si můžete nápoj zakoupit?

Jedinečný kombucha nápoj si můžete zakoupit v e-shopu společnosti MAGU s. r. o., která se zabývá jeho výrobou. Ochutnat můžete hned z několika příchutí, mezi které patří například zázvor, broskev, grep atd. Při objednání umožňuje firma MAGU vybrat svým zákazníkům termín doručení, který jim nejlépe vyhovuje. Navíc nápoj odesílá ve specializovaných termoboxech, aby nedošlo ke znehodnocení samotného nápoje. Případně si můžete nápoje vyzvednout přímo na pobočce v Praze. Zkuste nápoj z kombuchy i vy.