Potěšte svůj protějšek něčím výjimečným

Hledáte originální dárek na Valentýna či k výročí pro svého miláčka? Pak máme pro vás tip.  Tím tipem jsou luxusní korálové náramky od společnosti Be Rare. Tyto náramky se stanou nejen tím pravým důkazem vaší lásky, ale vykouzlí i úsměv na tváři vašeho miláčka. A to za to stojí, ne? Obdarovat můžete nejen svůj protějšek, ale i sebe, když pořídíte náramky pro páry. Díky čemuž bude vaše láska ještě pevnější, neboť každý pohled na vaši ruku přinese myšlenky na váš protějšek. A co vám takový dárek dále zaručí?

 

Jedinečný dárek

Hlavní předností dárku je jeho jedinečnost. Každý korálový náramek je v podstatě originál. Ať si vyberete luxusní pánské korálové náramky či luxusní dámské náramky, tak vždy bude každý z nich jedinečný. Překvapí vás nepřeberné množství barevných kombinací, elegantnost, cena i kvalitní provedení náramku. Vsadit však můžete i na vlastní design náramku dle svých představ. Vybírat pak můžete ze široké nabídky Swarowski komponentů, přírodní kamenů, skleněných korálků a dalších prvků. A vytvořit si tak náramek podle sebe.

 

Ruční výroba

Všechny náramky jsou vyráběny ručně, díky čemuž je zaručena prvotřídní kvalita náramku. Jedině handmade výrobky dokáží zaručit špičkovou kvalitu, jelikož každý komponent náramku projde důslednou lidskou kontrolou. Tím je zaručeno, že každý korálek je bez kazu či jiné vady, což v případě strojové výroby zaručit nelze. Přece jen dárek, který by obsahoval nějaký kaz, by zkazil náladu nejen vám, ale i vašemu partnerovi.

 

Pevný a pružný

Významnou roli hraje také pružnost a pevnost náramku. Proto jsou náramky vyrobeny z vysoce kvalitního elastického lanka. Čímž je zaručena dlouhá životnost náramku. Nezapomeňte však o náramek pečovat jako o jakýkoliv jiný šperk. Jedině důsledná péče zaručí jeho dlouhou životnost.

Luxusní dámské korálové náramky, pánské náramky i náramky pro páry jsou dodávány v elegantní krabičce, takže dárek nebudete ani muset zabalovat.  A to je taky výhoda.

Vyberte si i vy ten pravý náramek.