Potřebujete kvůli práci lepší vzdělání, ale nemáte čas chodit do školy? Studujte MBA

Že by nám další studium mohlo v kariéře pomoci, si občas uvědomíme, ale představa čtyř let studia už tak veselá není. Skloubit práci se školou, přijít o volný čas a víkendy a na tak dlouhou dobu se málokomu zamlouvá. Tak pak by vás mělo zajímat MBA.

 

 

 

Studium MBA (Master of Business Administration) trvá jen jeden rok a můžete se do něj pustit kdykoliv. Na European School of Business & Management je výuka kompletně v češtině a probíhá online, interaktivní workshopy jsou 4x do roka vždy v sobotu, takže o víkendy nepřijdete. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli, na služební cestě i dovolené, je to jen na vás. Hlavní výhoda studia MBA je jeho propojení teorie s praxí, žádné suché drcení se pouček a formulací. Vše, co se naučíte, budete moci aplikovat ve svém zaměstnání nebo firmě. Titul MBA je mezinárodně uznávaný a ceněný především v manažerské praxi a jeho získání vás posune dál v kariéře.

Na ESBM můžete studovat MBA se zaměřením, které má pro váš profesní život smysl. Jednotlivé programy mají různé specializace podle oblastí zaměření. Vybrat si tak můžete přesně ten, který vyhovuje vám a bude pro vás přínosem. Obchodníci si tak zvolí specializaci MBA Management obchodu, kde se seznámí s plánováním a strategií obchodu nebo řízení vztahů se zákazníky. Specializaci MBA Executive Management využijí manažeři i budoucí manažeři, kteří se naučí strategickému řízení a jak koordinovat činnosti pro zvýšení efektivity. Další specializace se zaměřují na management zdravotnictví, leader skills, bankovnictví a další.

Kvalitní výuku zajišťuje profesionální tým lektorů, z nichž mnozí sami působí na vysokých manažerských postech a znají tak vše nejen z teorie, ale především z praxe. Během studia tak můžete řešit nejen problémy jiných firem na reálných příkladech, ale i ty své, se kterými se setkáváte vy. Studium MBA je přínosem nejen pro manažery a vedoucí pracovníky, ale také pro podnikatele a to i ty budoucí. Pro založení své firmy potřebujete mít alespoň základní přehled o tom, jak to chodí, a s tím vám programy MBA také pomůžou. Prestižní titul MBA vám ale otevře dveře i v mezinárodních a uznávaných firmách, pomůže vyskočit na kariérním žebříčku nebo si i splnit svůj vlastní sen. Na zahájení studia není nikdy pozdě, stačí se jen přihlásit a začít můžete třeba dnes.