attractive woman washing the window. cleaning company worker working

Pravidelný úklid kanceláří. Mytí oken v Brně

attractive woman washing the window. cleaning company worker working

Vlastním poměrně malou firmu, ale nějak jsme se za poslední 2 roky rozrostli. Znamenalo to nejen více lidí, ale také stěhování do větších prostor. Už v naší docela malé kanceláři jsme řešili úklid. Kdo bude vynášet koš, kdo po sobě neumyl nádobí a tak podobně, znáte to. Nechtělo se mi uklízení nějak řešit a ještě za úklid platit peníze navíc, tak to vždy dopadlo tak, že jsem okna umyla sem tam já, na konci týdne se vysálo a o koše jsme se tak nějak podělili.

Teď to máme ale úplně jinak. Prostory větší, lidí více a poslouchat hukot vysavače v době největšího ruchu v kanceláři není úplně ideální. Poptala jsem se známých, koho by mi tak doporučili a co z toho vzešlo? To bylo – dej si inzerát na Facebook, že hledáš paní na úklid a uvidíš, že se někdo najde. Ano, bylo to tak. Vždycky se někdo našel.

Jednou přišla paní na smluvený čas, ale nevzala si s sebou, i přes můj předchozí požadavek, žádné čistící prostředky. Takže mi nezbylo nic jiného než zajet do obchodu a vše potřebné koupit a dovézt až pod nos. Paní u nás byla dvakrát a pak mi řekla, že už se jí to nehodí, že je to na druhé straně města a nechce se jí dojíždět. Tak jsem zase hledala.

Porozhlédla jsem se po úklidových firmách a vybrala, dle referencí, jednu z top. A jak to dopadlo? Přijeli k nám, že mi práci a vše musí nacenit a nakonec z toho vzešla cena, že se mi jen panenky protočily. Takže se to všechno táhlo a já byla bez úklidu. Ale potkalo mě štěstí a tím byla moje kamarádka, která mi doporučila firmu, na kterou je fakt spolehnutí. Jmenuje se A SERVIS LIPKA s.r.o. a já ji mohu všem jen doporučit. Její pracovníci k nám jezdí pravidelně každý týden. Myjí nám okna a uklidí vše, co je potřeba. Všechny čistící prostředky a pomůcky si dovezou s sebou, takže nemusím být v pozoru s autem, jak u první paní na úklid.

Úklid je úplně v pořádku, cena oproti původní firmě je téměř poloviční. Konečně se mohu zaměřit na práci a neřešit úklid a to, že strávím sobotní dopoledne umýváním oken na firmě. Opravdu více firem jako je A SERVIS.

Profesionálové v oboru čištění koberců! Čištění koberců Brno

Letos jsme poprvé využili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nabízí čištění koberců strojovou metodou a byli jsme s prací jejích pracovníků velmi spokojeni. V minulých letech nám koberce čistila jiná firma, která prováděla čištění extrakční metodou a bohužel koberce nebyly nikdy tak dobře vyčištěny, jako právě od pracovníků firmy A SERVIS.  Na kobercích totiž po čištění extrakční metodou bývaly nejrůznější fleky a celkový dojem z nich nebyl vůbec dobrý.

Myslím, že metoda, kterou používá tato firma je daleko efektivnější a koberce jsou po čištění již zmíněnou strojovou metodou krásně nadýchané, nemají žádné fleky, jejich barvy jsou rozzářené a působí dojmem, jako kdyby byly úplně nové. Tým pracovníků A SERVISU navíc pracuje velmi rychle a přitom pečlivě. Všechny stoly, židle a křesla vždy odsunou, aby koberce vyčistili i kolem stěn, kde máme postavený nábytek. Toho si rozhodně vážíme. To se nám s předešlou firmou nestalo. Koberce čistili jen na místech, kde nebyl nábytek a pak, když jsme přesunuli například stoly, tak jsme měli všude na kobercích mapy. Byla to, podle našeho hodnocení, opravdu nekvalitně a špatně odvedená práce.

wooden desk with an open drawer in the office
wooden desk with an open drawer in the office

Zaměstnanci firmy A SERVIS si sami práci perfektně organizují a nijak nás nerušili při práci v kancelářích. Dodržují časové termíny a vždy přesně přišli do domluvených kanceláří koberce vyčistit. S předešlou firmou to byl jen chaos a museli jsme na ně buď čekat, a nebo se do kanceláře vhrnuli ve velmi nevhodné chvíli. Například posledně to bylo během jednání s dlouholetým klientem firmy, takže jsme to považovali za neomalenost a netaktní chování. Tým firmy A SERVIS musím opravdu pochválit a určitě jej využijeme i v dalších letech. Pracovníci této firmy jsou opravdu spolehliví a po jejich odvedené práci máme koberce důkladně vyčištěné.