32510264 - graffiti background

Před nálety sprejerů jsme už chráněni. Odstraňování, likvidace plísně. Anti graffiti Brno

32510264 - graffiti background

Kolem našeho domu máme zděný plot světlé barvy. Bohužel se často stává terčem vandalů a sprejerů. Firmu na odstranění graffiti jsme volali snad stokrát, pokaždé nám byl doporučován ochranný anti-graffiti nátěr. Pořád jsme odmítali, s tím, že to není až tak nutné, ale už mi došla trpělivost. Sprejeři si nedají pokoj, nechtěné nápisy a obrázky jenom přibývají.

Při posledním odstraňování jsme se tedy dohodli i na nanesení ochranného anti-graffiti nátěru. Odstranění i nátěr jsme si nechali udělat od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., graffiti, plísně, odstraňování, likividace Brno. S jejich službami jsme velmi spokojeni, dodržují časy a svou práci dělají poctivě.

Na neošetřeném povrchu se úspěšnost odstranění nechtěných malůvek pohybuje něco mezi 60% – 90%. Není to mnoho, ale i tak jsme byli s výsledkem spokojeni. Zato na površích, které jsou ošetřeny touto ochranou je odstranění graffiti 100%. Vzhledem k tomu, jak často nám se na našem plotu graffiti objeví, byla toto naše jediná záchrana. Antigraffitový nátěr má životnost 4-6 let.

Protože je povrch plotu nerovný, aplikovali nám nátěr v několika vrstvách, přesně v osmi. Nemusíte se bát, že by byl nátěr nějaký způsobem na závadu. Je paropropustný – tedy nezadržuje vlhkost a hydrofobní, tzn. že odpuzuje vodu.

Firma A SERVIS navíc poskytuje servis, v rámci kterého vám je schopna odstranit graffiti do 14 dnů na jakémkoli místě v ČR, na Slovensku a nově i v Rakousku. To všechno zdarma. Takové rychlé odstranění vandaly časem odradí, protože jejich dílo moc dlouho nevydrží.

Lépe byste koberce vyčistit nezvládli. Kartáčové čištění Praha

A jak jste si poradili Vy s voskem na koberci? Pokud se Vám také stala taková nehoda, uměli jste si s ní poradit? Pokud ano, tak jste asi velmi vytrvalý člověk. Já při této práci vystřídala spoustu přípravků, metod i nadávek. Vlastně ani nešlo o jednu skvrnu, ale spíš několik větších kapek. A teď si představte to čistit.

14384417 - carpet or rug texture

Chvíli jsem doufala, že si toho nikdo nevšimne, ale když mě na skvrny upozornil už třetí člověk, usoudila jsem, že až tak neviditelné nejsou. Čištěním mi ale přišlo, že koberec spíš ničím než co jiného. Proto byla na řadě pomoc úklidové firmy. Nemohla jsem už snášet ty otázky, co jsem zase prováděla.

Aspoň že úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, dezinfekce koberců Brno, pro mě měla pochopení. Ani skvrny od vosku pro ni nebyly problém. Strojová metoda je asi velmi účinná na spoustu běžně špatně odstranitelných skvrn, proto tuto metodu užívá i firma A SERVIS. Ani nevypadalo, že by se pracovník firmy u čištění nějak zvlášť zapotil. Měl vše pod kontrolou.

Chemikálie a kotoučový stroj zabraly výborně. Fleky zmizely a já jsem se mohla radovat. Čištění bylo totiž navíc za velmi výhodnou cenu. Mohla jsem na tuto firmu taky přijít už dřív. Ale lepší pozdě než nikdy.

Takže Vám, kteří nejste tak trpělivé povahy, stejně jako já, bych určitě poradila firmu A SERVIS LIPKA vyzkoušet. Rozhodně jsou schopní koberce vyčistit o moc lépe než obyčejný smrtelník. A v poměru ceny a kvality jsou tyto služby jednoznačně k nezaplacení. Tím tedy myslím ty nejvýhodnější, jaké byste mohli najít.