Problémy v ložnici se nestyďte řešit

Mnoho negativních vlivů, se kterými se musíme denně vypořádat, se podepisuje na našem zdraví.  Vysoké pracovní nasazení, každodenní povinnosti, stres, pracovní shon, únava, nedostatek spánku i  špatná životospráva se dříve či později projeví na každém. Muži to navíc zaznamenají na citlivém místě – v ložnici.

Uspěchaná doba a velké nároky na každého z nás si vybírají svou daň. Nedostatek odpočinku se pak projeví na naší náladě a chuti do různých aktivit. Ženy mají výhodu, své případné problémy proberou s kamarádkou a hned se cítí lépe. Muži se ale moc nesvěřují a už vůbec ne s tím, že to v ložnici tak nějak přestává klapat. Háklivé problémy s erekcí přitom nejsou nijak výjimečnou věcí, za kterou by bylo potřeba se stydět. To, že se s nimi někdy setkali, přiznává až polovina mužů v produktivním věku a týkají se i mužů ve věku nad 30 let. Jedná se však o citlivé téma a tak se většinou muž tváří, že se nic neděje a snaží se své problémy utajit i před partnerkou. Což samozřejmě nelze dlouhodobě.

První selhání se samozřejmě dá svést na stres a problémy v práci. Při příštím pokusu o milostný akt ale může dojít k opětovným problémům, které často způsobí psychika. Muž má strach, že se bude opakovat situace z minule a sám sebe vystresuje natolik, že erekce není schopen. Tím hlavním, co je potřeba udělat pro zlepšení erekce, je uklidnit se a odpočinout si. Dostatek spánku a změna životosprávy spolu s pravidelným pohybem mohou velmi pomoci, vhodnou pomocí mohou být také léky na podporu erekce. Především je ale důležité přestat sám sebe stresovat a tajit své problémy před partnerkou, ve dvou se to opravdu lépe táhne. Najděte si čas jen sami pro sebe, užijte si společně krásné chvíle a nemyslete na zbytečné problémy.

Sdělená starost, poloviční starost, říká staré přísloví. Zahoďte stud a začněte odpočívat a věnovat se i sám sobě, brzy se zlepšení dostaví a ve vaší ložnici zavládne opět atmosféra vhodná jen pro dospělé.