Protiplísňový nátěr vás zbaví plísní, drahá řešení izolace můžete odložit. Odstraňování plísně Praha

23120377 - mold in apartment

V létě jsme s manželkou koupili starší dům. Byl na první pohled ve velmi dobrém stavu, nemuseli jsme provádět žádné opravy. Zabydleli jsme se a dům i jeho okolí si zamilovali. V zimě ale přišly první problémy. Zjistili jsme, že dům není moc dobře zateplen a izolován, uniká nám z něj teplo a tvoří se plísně. Nemohli jsme se jich zbavit žádným nástřikem, pravidelným větráním ani důkladným topením.

Pozvali jsme si domů stavaře a poprosili ho o radu, co bychom proti plísním mohli podniknout. Doporučil nám vyměnit okna, podřezat dům – tedy u země vytvořit spáru ve zdi a vložit do ní hydroizolaci a ještě nějaké další finančně nákladné tipy. Protože jsme velkou část našich úspor vložili do koupě domu, nechtěli jsme volit taková drahá řešení. Ukázalo se, že k nejlepším radám se nakonec dostanete v hospodě u piva. Kamarád mi tak poradil vyzkoušet LSG protiplísňový nátěr, který i u něj doma nanášela firma A SERVIS LIPKA, odstranění plísní Praha.

Pozvali jsme si domů pracovníky firmy, abychom s nimi zkonzultovali možnost nanesení nátěru. Ujistili nás, že s tím nebude problém a že nevidí důvod, proč by u nás neměl fungovat. Odhadli dobu, kterou pro práci budou potřebovat a dohodli jsme se, kdy u nás nátěr provedou. Práci bylo nutné provést ve dvou dnech, protože v první fázi je třeba detailně odstranit plísně z celé plochy a nanést dezinfekci, která potřebuje působit 24 hodin. Druhá fáze, nanesení protiplísňového nátěru, už je jednodušší a netrvá tak dlouho, jako ta první.

Všechnu práci zvládli pracovníci skvěle a bez komplikací. Za tu dobu, co nátěr máme, se nám už plísně znovu neobjevily. Jsem moc rád, že se tento problém dal vyřešit i touto levnější variantou a nebylo zapotřebí překopávat celý dům.

Potřebujete hodně rychle uklidit? Takto to zvládnete mrknutím oka

Volá vám příbuzný či kamarád, že se u vás za chvíli staví a vy na to nejste vůbec nachystaní? Rozhodně nepropadejte zoufalství, protože takto to zvládnete do pěti minut. A nejenom když vás čeká návštěva, pokud budete tento pětiminutový úklid dělat denně, budete mít stále hezky udržovanou domácnost. Ale je pravda, že i s tímto se jednou týdně většímu úklidu nevyhnete. Ale ten rozhodně není v řádu hodin.

42810058 - girl with remote control watching movie on television in living room

Během týdne vždy začínejte běžným pořádkem v místnostech. Každá místnost v bytě vyžaduje specifickou péči. Pocitově upřednostníme úklid kuchyně. Nádobí, odložené věci naleznou své místo, utřeme prach na poličkách a hned bude vypadat kuchyň kulturněji. V ostatních místnostech vše urovnáme, uklidíme věci na své místo, vyluxujeme nebo narychlo setřeme podlahu a nakonec utřeme prach. A věřte nebo ne, na každou místnost vám bude stačit pouhých pět minut. Bez větší námahy zvládneme stejně umýt koupelnu i toaletu.

Pokud toto budete dělat pravidelně, tak potom již zmíněný větší týdenní úklid bude poté opravdová hračka. Vlastně vezmeme do parády jen ty věci, které jsme z časových nebo jiných důvodů odkládali. Třeba urovnání prádla ve skříních, redukce nahromaděných věcí, mytí nábytku. Pokud se tohoto budete držet, dosáhnete uklizené domácnosti prakticky bez námahy. Ale samozřejmě jsou složitější činnosti, které zaberou naopak hodně času, například čištění koberce. V tomto případě je lepší se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 1. Nejen, že s tím má mnohem více zkušeností a její pracovníci odvedou tuto práci nepochybně lépe, ale ušetříte tím i hromadu času a zbytečného úsilí.