Renesance v nošení pánských náramků

V minulých letech byla zaznamenána renesance v nošení pánských náramků. Můžeme říci, že po invazi náramků na zápěstí něžného pohlaví se svých stylových doplňků – pánských náramků – dočkali i muži. Pojďme si společně projít pár tipů, jak se připravit na léto a nošení pánských náramků.

 

Víte, jak zazářit?

I když se stále nejvíce prodávají černé kožené pánské náramky, nebojte se zazářit. Právě kožené pánské náramky z barevné kůže, případně obohacené barevnými korálky, jsou skvělé k upoutání pozornosti. Zářivá oranžová, žlutá, červená, modrá i bílá – právě to jsou barvy tohoto roku.

 

Jedinečné pánské náramky

Pokud si myslíte, že náramky musí být pouze ze zlata, stříbra, případně z chirurgické oceli, stačí jediný pohled do e-shopu levsalonu.cz a zjistíte, že narazíte na celou řadu pánských náramků (kožené pánské náramky, korálové pánské náramky, textilní pánské náramky), které jsou nejen neobvyklé, ale přímo jedinečné. Prostě fantazii se meze nekladou. Jakmile svůj kožený pánský náramek, pánský náramek s korálky nebo pánský náramek z textilie navléknete na ruku, okamžitě si ho zamilujete. Stane se nejen vaším módním doplňkem, ale přímo vaší nedílnou součástí.

 

Vyjádřete svůj životní styl pánským náramkem

  • Chcete poukázat na svůj dobrodružný životní styl? Volte textilní pánský náramek.
  • Chcete vždy a za všech okolností vypadat stylově? Volte korálový pánský náramek.
  • Pokládáte se za moderního muže? Upřednostněte stylový a decentní kožený pánský náramek.

 

Několik náramků najednou? Proč ne!

Možná vás nadchne neuvěřitelně variabilní kombinace několika náramků. Zvolte například pánský náramek z textilie společně s korálovým pánským náramkem. Můžete přidat i jemný kožený pánský náramek. Rozhodně to však nepřehánějte. Více než tři pánské náramky najednou raději vzdejte.