Rozhodli jste se pro posuvnou bránu před váš dům? Nezapomeňte na vhodně zvolené pohony vrat!

Až budete vybírat nový vzhled brány před vaše obydlí, měli byste se zaměřit na výběr pohonů posuvných vrat. Kvalitní pohony vrat mívají tichý chod a jsou také vhodně povrchově upraveny, aby zvládly i náročnější klimatické podmínky. Obsahují elektromechanický pohon se zabudovanou řídící jednotkou.

Samozřejmostí by mělo být dálkové ovládání, vhodné je zvolit možnost dvou dálkových ovladačů. Pohlídejte si také, zda vámi zvolené zboží obsahuje základovou desku a kotevní šrouby, samozřejmostí by pak měly být i montážní doplňky a odblokovací klíče. U některých pohonů je dokonce možné zvolit jako zdroj napájení solární systém.

 

Čeká vás instalace nových garážových vrat? Mít následující příslušenství je k nezaplacení!

Příslušenství ke garážovým vratům je téměř nutnou součástí dobře fungujících garážových vrat. Jestliže jste se rozhodli pro křídlová garážová vrata, budou se vám hodit ramena pro jejich otvírání stropním motorem. Vhodné příslušenství k vašim garážovým vratům je také pořízení sady pro případné nouzové odblokování pohonu. Ty bývají k sehnání v různém provedení – může to být sada s bovdenem nebo například zapuštěná klika se zámkem, ta je potřebná pro odblokování pohonu z vnější strany.

 

Chcete, aby byl váš dvoustopý miláček v teple? Pořiďte mu kvalitní garážová vrata.

Také byste chtěli pro sebe i své auto konečně komfort? Těšíte se, až si v zimních měsících nastoupíte do vyhřátého auta? Vhodně zvolená sekční garážová vrata vás k tomuto snu lehce přiblíží. Výhodou sekčních garážových vrat je, že se otevřou nahoru pod strop, a vy tak nemusíte řešit úbytek prostoru před a za vjezdem.

Při plánování stavby garáže je nutné stavební otvor dobře změřit, jelikož tento typ garážových vrat o trochu sníží výšku stropu při vjezdu. Profesionální firmy dnes nabízejí jako součást dodávky kromě dálkových ovladačů ke vratům také Wi-Fi ovladač.