Škodovka je velkým oblíbencem pro tuzemské motoristy

Počítá nejen s vozy, které mají na prvním místě spalovací pohon, ale věnuje se také modernějším trendům. Škoda Auto je značkou, s níž přicházejí na tuzemský trh i první elektromobily. Ušla už velmi dlouhou cestu, má přitom tradici ještě ze začátku minulého století.

A proč se pro ni čeští motoristé tak rádi rozhodují? Odpověď je jednoduchá, kromě toho, že jde o opravdové tuzemské rodinné stříbro, je to hlavně dostupná servisní síť, která garantuje originalitu náhradních dílů. Tady se tedy rozhodně šetřit nevyplácí! Levně provedená oprava bez záruky často znamená problémy už za několik málo týdnů nebo měsíců. A ruku na srdce, proč za něco platit dvakrát, že?

 

Kdo by neznal slavné modely Škoda?

O Fábii, Octavii nebo Kamiqu jste už určitě někdy slyšeli. A mohli bychom ještě dlouho pokračovat, neboť jenom na přelomu tisíciletí spatřilo světlo světa již několik modelů, které mají dodnes zajímavý zvuk. Autoservis Škoda Praha se může postarat nejen o nejnovější modely z dílny mladoboleslavské automobilky, jeho mechanici totiž nabízí bohaté zkušenosti.

Věděli jste, že máte k dispozici i šekovou knížku, která umožní levnější servisní služby? Stačí, aby váš vůz značky Škoda oslavil čtvrté narozeniny, a můžete začít čerpat tuto atraktivní slevu, která se vztahuje nejen na originální díly, ale i samotnou práci v servisu. Pravidelná prověrka stavu vašeho vozu je přitom nezbytností, může být odhalena skrytá závada, která by jinak znamenala pro příští rok značné výdaje navíc.

 

Vyzkoušet můžete i předplacený servis

Jistota až na pět let? Jistě, tohle je plně k dispozici. Předplacený servis může trvat až celých pět sezon, ale také až do nájezdu 60 (ev. 100 nebo 150) tisíc kilometrů, záleží, která z těchto variant přijde ke slovu dříve.