Software na zakázku, dle individuálních požadavků klienta

Software (například software pro řízení firmy) automatizuje procesy. Ulehčuje vašim zaměstnancům, snižuje jejich administrativní zátěž, zrychluje a zeefektivňuje jejich práci. Software nebo IT řešení na míru navíc naprosto respektuje prostředí klienta. Navazuje na všechny doposud používané a osvědčené aplikace nebo je nahrazuje a doplňuje. Zaměstnanci tak nejsou nuceni využívat nové prostředí, pokud to není potřeba. Mohou nadále pracovat ve stávajících programech pro účetnictví, logistiku a využívat jiné doposud používané databáze.

Společnost MEMOS Software se specializuje na vývoj softwaru na zakázku již od svého založení, tedy od roku 2003. V současné době vyvíjejí aplikace pro klienty z celého světa a mají v tomto oboru rozsáhlé zkušenosti.

 

Náskok před konkurenty

Všichni dobře víme, jak je důležité a zejména v poslední době složité sehnat odborné zaměstnance, kteří doopravdy rozumějí své práci. Proto, pokud již tyto zaměstnance máte, je dobré se zaměřit na to, abyste jim poskytli co nejvíce času pro odbornou práci. Administrativní a opakující se procesy lze díky softwaru na zakázku zautomatizovat. A nejen, že zaměstnancům odlehčíte a budou mít více času na to, co je baví a v čem jsou opravdu dobří, ale také eliminujete chybu lidského faktoru, ke kterým v procesech stále dochází. Účelná aplikace tak má hned dvojí efekt.

Asi si říkáte. Jenže, to není jen tak, nechat si vytvořit takovou aplikaci. Vývojáři nejsou součástí vašeho týmu, a tak je těžké jim vše vysvětlit. Nemusí to tak ale být. Vývojáři z MEMOS Software jsou v úzkém kontaktu s vaším týmem, a dokonce vaši lidé jsou součástí vývojářského týmu. Dochází k pravidelnému testování a úpravám již během samotného vývoje. Výsledkem je pak aplikace, která splňuje konkrétní požadavky klienta i konkrétních pracovníků a zapadá do stávajícího pracovního prostředí a programů. Tímto způsobem hravě převálcujete konkurenty a vaši zaměstnanci budou spokojenější, protože jim ubude nudná a opakující se práce, s kterou jen marnili svůj čas.