Spodní prádlo Calvin Klein: Jak poznat „fejky“?

Není nad značkové spodní prádlo, protože jedině to poskytne nadstandardní komfort a vypadá skvěle za každé situace. Ovšem pouze za předpokladu, že jde o originální výrobek. Je naprosto logické, že se tak populární značku jako Calvin Klein snaží spousta falzifikátorů napodobit – na trhu se tak objevuje velké množství více či méně povedených kopií. Ale ani ty nejzdařilejší se svou kvalitou originálním výrobkům nevyrovnají. Pokud se však setkáte s dobrou imitací, nemusíte to na první pohled poznat. Identifikace je náročná především v případě, kde nemáte po ruce originál.

 

Posuzujte podle obalu

Říká se „nesuď knihu podle obalu“, ale pánské trenky Calvin Klein takto posuzovat klidně můžete. A vlastně byste i měli, protože originální zboží najdete pouze v krabičkách, jejichž design se může lišit dle aktuální kolekce. Ale nikdy v sáčcích či jiných obalech. Na originále nechybí čárový kód a produktový kód s barvou a velikostí.

Pozor na šití

Imitace většinou nemají správnou velikost, a to především na zadní části. Šití a spoje nejsou příliš pevné a kvalitně provedené. Originální trenky a boxerky nemají žádné přebytky materiálů, pas je dostatečně široký a písmo není nijak deformované. Rozdíl však poznáte také na kvalitě textilu – je tenčí a nevydrží ani zdaleka tak dlouho.

A pak jsou zde originální štítky a potisk s kódem produktu. Ten musí být stejný jako kód uvedený na obalu.

Kde značkové spodní prádlo (ne)nakupovat?

Nyní již víte, na co se při porovnávání originálního spodního prádla s falzifikáty zaměřit. Chcete-li mít jistotu, že nakupujete zboží jasného původu, objednejte si zboží u prověřeného prodejce, který garantuje 100% originalitu. Vyhněte se pochybným e-shopům a bazarům – raději zamiřte třeba na www.trenyrkarna.cz, kde seženete také ponožky pánské a další stylové doplňky.